Yükleniyor...

CİM BOM İÇİN DEV EKRAN

Sarı Kırmızılı taraftarlar şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

16 Mayıs 2018 Çrş 10:00 9262

 

 

Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

 

Yönetimden de bu konuda olumlu yanıt geldi ve girişimler başladı.

 

Başkan Mustafa Cengiz “Bu bağlamda Türkiye’de ilk defa olacak şekilde dev bir şölen için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli altyapı hazırlıklarımızı yaptık. İl Spor Güvenlik Kurulu’na başvurduk. Kurul, ülkemizin sıkıntılı günlerinde, halkımızın bu güzel şölenine izin verecektir diye umuyorum. Cumartesi taraftarımızın buradan vereceği sinerji ve yürek İzmir’deki stadın içine kadar yansıyacak diye düşünüyorum” dedi. Yayıncı kuruluşla yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği, güvenlik konusunda engel çıkmaması halinde cumartesi günü organizasyonun gerçekleştirileceği bildirildi. Ancak dev ekranın stadın içine mi, yoksa Aslanlı yola mı kurulacağının henüz netleşmediği bildirildi.

 

 

En Son Haberler Tümü

BARÇA'DA DEVRE ARASININ EN BÜYÜK TRANSFERİ

F.BAHÇE'NİN YENİ TRANSFERİ

KIRMIZI KART GÖRDÜ HAKEME SALDIRDI

ANTALYA'DAN İSPANYA'YA

MARİO BALOTELLİ TRANSFER OLDU

KASIMPAŞA - ALANYASPOR

BEŞİKTAŞ'TA SICAK GELİŞME

ŞİMDİ DE HİSSEDAR OLDU

FENERBAHÇE - ÜMRANİYESPOR MAÇI HANGİ KANALDA?

F.BAHÇE GÖZÜNÜ DİKTİ

G.SARAY'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

M.BAŞAKŞEHİR İNGİLİZ BASININDA

BARÇA GÖZÜNÜ KARARTTI

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

BEKLENEN AN GELDİ

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.