Yükleniyor...

CİM BOM İÇİN DEV EKRAN

Sarı Kırmızılı taraftarlar şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

16 Mayıs 2018 Çrş 10:00 125

 

 

Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

 

Yönetimden de bu konuda olumlu yanıt geldi ve girişimler başladı.

 

Başkan Mustafa Cengiz “Bu bağlamda Türkiye’de ilk defa olacak şekilde dev bir şölen için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli altyapı hazırlıklarımızı yaptık. İl Spor Güvenlik Kurulu’na başvurduk. Kurul, ülkemizin sıkıntılı günlerinde, halkımızın bu güzel şölenine izin verecektir diye umuyorum. Cumartesi taraftarımızın buradan vereceği sinerji ve yürek İzmir’deki stadın içine kadar yansıyacak diye düşünüyorum” dedi. Yayıncı kuruluşla yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği, güvenlik konusunda engel çıkmaması halinde cumartesi günü organizasyonun gerçekleştirileceği bildirildi. Ancak dev ekranın stadın içine mi, yoksa Aslanlı yola mı kurulacağının henüz netleşmediği bildirildi.

 

 

En Son Haberler Tümü

XAVI İKİ YIL DAHA UZATTI

2023'E KADAR POCHETTINO

BURSASPOR KALE ARKASI TRİBÜN KOLTUKLARINI KALDIRIYOR

TAHKİM'DEN ARDA TURAN KARARI

FİNAL İSTANBUL'DA !

TRABZONSPOR'DAN BURAK VE SOSA AÇIKLAMASI

ARABİSTAN PRENSİNDEN FUTBOLA 340 MİLYON DOLAR YARDIM

DEVLER LİGİ FİNALİ HANGİ GÜN HANGİ KANALDA ?

INIESTA VISSEL KOBE'DE !

EMRE AKBABA'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

MİLLİ TAKIMDA SAKATLIK ŞOKU

UEFA'DAN F.BAHÇE'YE CEZA GELİYOR

DENAYER ATAĞI

ANTALYASPOR İRFAN BUZ'U İSTİYOR

BAYRAM BEKTAŞ RESMEN GÖZTEPE'DE

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.