Yükleniyor...

CİM BOM İÇİN DEV EKRAN

Sarı Kırmızılı taraftarlar şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

16 Mayıs 2018 Çrş 10:00 216

 

 

Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadı’nda kurulacak dev ekranda izlemek için sosyal medyadan yönetime çağrıda bulundu.

 

Yönetimden de bu konuda olumlu yanıt geldi ve girişimler başladı.

 

Başkan Mustafa Cengiz “Bu bağlamda Türkiye’de ilk defa olacak şekilde dev bir şölen için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli altyapı hazırlıklarımızı yaptık. İl Spor Güvenlik Kurulu’na başvurduk. Kurul, ülkemizin sıkıntılı günlerinde, halkımızın bu güzel şölenine izin verecektir diye umuyorum. Cumartesi taraftarımızın buradan vereceği sinerji ve yürek İzmir’deki stadın içine kadar yansıyacak diye düşünüyorum” dedi. Yayıncı kuruluşla yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği, güvenlik konusunda engel çıkmaması halinde cumartesi günü organizasyonun gerçekleştirileceği bildirildi. Ancak dev ekranın stadın içine mi, yoksa Aslanlı yola mı kurulacağının henüz netleşmediği bildirildi.

 

 

En Son Haberler Tümü

SOSYAL MEDYANIN YILDIZI MBAPPE

RONALDO'SUZ LA LİGA BAŞLIYOR

ÇİN'DE TALİSCA FIRTINASI

MERİH DEMİRAL ALANYASPOR'DA

SPOR TOTO 1. LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ

SÜPER LİG'DE HAFTANIN PROGRAMI

TRABZONSPOR'DA ŞOK !

SÜPER KUPA ATLETİCO'NUN: 4 - 2

HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

EKONG UDİNESE'DE !

TRABZONSPOR'DAN 180 MİLYON TL ÖDEME

WILLEM II ARAS'I KİRALADI

BEŞİKTAŞ'TA TRANSFER HAREKATI

GLASNER: DERSİMİZE ÇALIŞTIK

18 FUTBOLCU SATIP 10 KEÇİ ALAN BAŞKAN

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.