Yükleniyor...

KOÇ'TAN COCU VE WENGER AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eleştirilerin hedefindeki teknik direktör Cocu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

10 Ekim 2018 Çrş 16:34 44744

 

 

FB TV'de gündeme dair açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eleştirilerin hedefindeki teknik direktör Cocu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Koç'un açıklamaları...

 

"Kötü başladık. Cocu'nun hazırlık maçlarında oynattığı futbol henüz takıma yansımamış. İnsanlar istedi diye ben Ersun Hoca'yı getirmemeyi düşünmüyorum. Ben Ersun Hoca ile uzun vadeli plan yapabileceğimizi düşünmüyorum. Onun şampiyonluğu keyif aldığımız şampiyonluktu.

 

Hocamız çok çalışıyor, ağır mesai harcıyor. Zaman zaman tercihlerini sorgulamıyor muyuz? Sorguluyoruz ama içinde bulunduğumuz durumu sadece hocaya bağlamak ciddi anlamda yanlış olur. O yüzden tercihimizi Cocu yönünde kullanıyoruz

 

Ne Arsene Wenger, Ne Yanal, ne Blanc, ne de Tayfun Korkut'la herhangi bir görüşme gerçekleştirmedik.

 

"Kim istemez Arsene Wenger'i?"

 

Devre arasına kadar hoca değişikliği düşünmüyorum. Kim istemez Arsene Wenger'i? Çalışmayı bıraktığı ortamı, aldığı teklifleri bir düşünelim. Şu an bunları karşılayacak durumda değiliz.

 

"Ben de kızıyorum Damien Comolli'ye"

 

Ben de kızıyorum Damien Comolli'ye. Takımlaşma konusunda daha sert önlemler alabilmeli. 6 hafta önce bu teknik kadroda sıkıntılar var dedim, harekete geçmesi zaman aldı. Bizim oyuncularımızın sırtının sıvazlanmasına ihtiyacı var dedim, olumlu sonuç çıkarabilirdi.

 

Hırsız diyorlar terbiyesizler. Bir insanı hırsızlıkla suçlamak nasıl biliyor musunuz? Haddini aşan birkaç kişi var, gelin kontratları gösterelim size. Bu saldırılar aslında Damien'a değil, bana. Taraftarlar yanımda dursun, ben bunlarla mücadele ederim.

 

 

En Son Haberler Tümü

DEVREYE GİRDİLER

KAPTAN GEMİYİ TERK ETMEDİ

3 YILLIK YENİ SÖZLEŞME

KONUŞMALAR ORTAYA ÇIKTI

KAPTANLIĞA SEÇİLDİ

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

YÖNETİM KARARINI VERDİ

GALATASARAY'A GELECEK Mİ?

KARİYERİNİ NOKTALADI

TARAFTAR TARZIMI SEVİYOR

TARAFLAR MEMNUN

ACI İTİRAF

SERVET KAZANACAK

ŞAMPİYONLUĞUN BİLİNMEYEN ÖYKÜSÜ

SERKAN BALCI:

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.