Yükleniyor...

TÖRE'DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

Gökhan Töre, Beşiktaş'tan ayrılacağı yönündeki iddialara cevap verdi.

19 Ekim 2018 Cum 13:54 9197

 

 

Beşiktaş’ta son günlerin en çok konuşulan isimlerin biri de Gökhan Töre. Siyah-beyazlı kulüple olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 26 yaşındaki futbolcu, geçtiğimiz hafta idmanda Şenol Güneş ile tartışması ile gündeme gelmişti. Daha sonra ikili arasındaki her şey tatlıya bağlanmıştı. Bu süreçte Beşiktaş’tan ayrılacağı yönünde haberler çıkan milli futbolcu, siyah-beyazlı formayı bırakmayacağını söyledi.

 

Beşiktaş’ta mutlu olduğunu ifade eden Gökhan Töre, “Hiçbir yere gitmiyorum. Çok çalışıp formamı geri alacağım. Sezon sonunda da yönetimle görüşüp sözleşmemin uzatılmasını isteyeceğim. Beşiktaş’ta mutluyum ve eski günlerime döneceğim. Uzun yıllar bu formayı giymek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Geçirdiği ağır sakatlıktan sonra bir türlü istenilen düzeye gelemeyen Gökhan, bu sezon kısa sürelerle toplam 6 maçta forma giydi ve 1 asist yaptı. Bir türlü form tutamamasıyla eleştirilere konu olan milli futbolcu, hırsıyla dikkat çekiyor.

 

 

En Son Haberler Tümü

DESTEKLER KESİLDİ

TÜRKİYE'DE FUTBOL CAN ÇEKİŞİRKEN...

RAKAMLAR AÇIKLANDI

SERİ 2-1 OLDU

DÖNÜŞ YOLUNDA KAZA

LİDER RİZE'YE ODAKLANDI

HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ

FRANSA LİGUE 1

İTALYA SERİE A

ALMANYA BUNDESLİGA

İSPANYA LA LİGA

İNGİLTERE PREMİER LİG

SPOR TOTO 1. LİG

SPOR TOTO SÜPER LİG

ÜNAL AYSAL'DAN FLAŞ SÖZLER

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.