Yükleniyor...

BEŞİKTAŞ'TA NELER OLUYOR ?

Beşiktaş'ta hem mantalite hem de oynanan futbol siyah-beyazlı futbolseverlerin büyük tepkisini çekiyor.

22 Ekim 2018 Pzt 12:59 9233

 

 

Siyah beyazlı futbolseverler son günlerdeki Beşiktaş'tan hiç memnun değil.

 

Teknik direktör Şenol Güneş'in ilk 11 seçimleri, oyuncu değişiklikleri, taktik anlamda yaş ortalaması yüksek takımla baskılı hücum oynama sevdası, yönetimin başta transfer olmak üzere bir çok konuda yaptığı hatalar Beşiktaş taraftarının sabrını taşırmış gibi görünüyor.

 

Son Göztepe maçındaki futbolcuların isteksizliği ve vurdum duymazlığı da kelimenin tam manasıyla taraftarı çileden çıkardı. Sosyal medyada taraftarlar, futbolcular, Şenol Güneş ve yönetim üzerinden şikayetlerini bugüne kadar dillendirmedikleri şekilde artık açık bir şekilde söylemeye başladılar.

 

Eleştirilerin odağında Şenol Güneş var. Başarılı hocanın heyecanını kaybettiğini düşünen taraftarlar, ayrıca takım kurgusu, ilk 11 seçimleri ve oyuncu değişiklikleri konusunda oldukça tepkili.

 

Takımın fizik gücünün 45 dakikayla sınırlı kalması, deplasmanda maç kazanamaması, pas oyununun sona ermesi, takım içinde hiyerarşinin bitmesi, geriye düşülen maçların hiç birinin kazanılamaması, Dorukhan ve Güven Yalçın gibi gelecek vadeden sezon başı kampının yıldızı olan futbolcuların kadroya girememesi gibi sebepler hocaya yöneltilenlerden sadece bir kaçı...

 

Yönetim ile maç sonu demeçlerinde atışma yaşayan ve konsantrasyonunu kaybettiği düşünülen deneyimli teknik adam konusunda tepkiler çoğalıyor.

 

Siyah-beyazlı yönetim ise eleştirilerin bir diğer tarafında yer alıyor. Yapılan transferlerin verimi, transferlerde takım yararının değil sadece ekonomik tablonun düşünülmesi, hoca ile uyumsuzluk, taraftar kampanyalarının hemen ardından onları boşa düşürecek açıklamaların yapılması büyük tepkiye neden oluyor.

 

Son olarak yaş ortalaması yüksek takımın futbolcuları eleştirilerin odağında. Sİyah beyazlı taraftarlar ''Hiç bir maç koşmadan mücadele etmeden kazanılmaz. Kağıt üzerindeki kadrolar değil sahada ruhunu ortaya koyanlar kazanır'' şeklnde tepkilerini dile getiriyorlar. 

 

 

En Son Haberler Tümü

KIRMIZI KART GÖRDÜ HAKEME SALDIRDI

ANTALYA'DAN İSPANYA'YA

MARİO BALOTELLİ TRANSFER OLDU

KASIMPAŞA - ALANYASPOR

BEŞİKTAŞ'TA SICAK GELİŞME

ŞİMDİ DE HİSSEDAR OLDU

FENERBAHÇE - ÜMRANİYESPOR MAÇI HANGİ KANALDA?

F.BAHÇE GÖZÜNÜ DİKTİ

G.SARAY'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

M.BAŞAKŞEHİR İNGİLİZ BASININDA

BARÇA GÖZÜNÜ KARARTTI

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

BEKLENEN AN GELDİ

REAL MADRİD - ANADOLU EFES

F.BAHÇE BEKO - OLYMPİAKOS

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.