Yükleniyor...

BEŞİKTAŞ'TA NELER OLUYOR ?

Beşiktaş'ta hem mantalite hem de oynanan futbol siyah-beyazlı futbolseverlerin büyük tepkisini çekiyor.

22 Ekim 2018 Pzt 12:59 9263

 

 

Siyah beyazlı futbolseverler son günlerdeki Beşiktaş'tan hiç memnun değil.

 

Teknik direktör Şenol Güneş'in ilk 11 seçimleri, oyuncu değişiklikleri, taktik anlamda yaş ortalaması yüksek takımla baskılı hücum oynama sevdası, yönetimin başta transfer olmak üzere bir çok konuda yaptığı hatalar Beşiktaş taraftarının sabrını taşırmış gibi görünüyor.

 

Son Göztepe maçındaki futbolcuların isteksizliği ve vurdum duymazlığı da kelimenin tam manasıyla taraftarı çileden çıkardı. Sosyal medyada taraftarlar, futbolcular, Şenol Güneş ve yönetim üzerinden şikayetlerini bugüne kadar dillendirmedikleri şekilde artık açık bir şekilde söylemeye başladılar.

 

Eleştirilerin odağında Şenol Güneş var. Başarılı hocanın heyecanını kaybettiğini düşünen taraftarlar, ayrıca takım kurgusu, ilk 11 seçimleri ve oyuncu değişiklikleri konusunda oldukça tepkili.

 

Takımın fizik gücünün 45 dakikayla sınırlı kalması, deplasmanda maç kazanamaması, pas oyununun sona ermesi, takım içinde hiyerarşinin bitmesi, geriye düşülen maçların hiç birinin kazanılamaması, Dorukhan ve Güven Yalçın gibi gelecek vadeden sezon başı kampının yıldızı olan futbolcuların kadroya girememesi gibi sebepler hocaya yöneltilenlerden sadece bir kaçı...

 

Yönetim ile maç sonu demeçlerinde atışma yaşayan ve konsantrasyonunu kaybettiği düşünülen deneyimli teknik adam konusunda tepkiler çoğalıyor.

 

Siyah-beyazlı yönetim ise eleştirilerin bir diğer tarafında yer alıyor. Yapılan transferlerin verimi, transferlerde takım yararının değil sadece ekonomik tablonun düşünülmesi, hoca ile uyumsuzluk, taraftar kampanyalarının hemen ardından onları boşa düşürecek açıklamaların yapılması büyük tepkiye neden oluyor.

 

Son olarak yaş ortalaması yüksek takımın futbolcuları eleştirilerin odağında. Sİyah beyazlı taraftarlar ''Hiç bir maç koşmadan mücadele etmeden kazanılmaz. Kağıt üzerindeki kadrolar değil sahada ruhunu ortaya koyanlar kazanır'' şeklnde tepkilerini dile getiriyorlar. 

 

 

En Son Haberler Tümü

DESTEKLER KESİLDİ

TÜRKİYE'DE FUTBOL CAN ÇEKİŞİRKEN...

RAKAMLAR AÇIKLANDI

SERİ 2-1 OLDU

DÖNÜŞ YOLUNDA KAZA

LİDER RİZE'YE ODAKLANDI

HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ

FRANSA LİGUE 1

İTALYA SERİE A

ALMANYA BUNDESLİGA

İSPANYA LA LİGA

İNGİLTERE PREMİER LİG

SPOR TOTO 1. LİG

SPOR TOTO SÜPER LİG

ÜNAL AYSAL'DAN FLAŞ SÖZLER

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.