Yükleniyor...

Frankfurt'tan açıklama geldi!

Rıdvan Yılmaz...

17 Haziran 2022 Cum 13:44 9129

Eintracht Frankfurt, Beşiktaş'ın sol beki Rıdvan Yılmaz'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rıdvan'ın Transfer durumuyla ilgili "Rıdvan gidiyor. Bir sol bek olarak Rıdvan'ın gittiği fiyat, bana göre çok iyi. Kamuoyuna bakıyorum beğenmiyorlar. '10 milyon Euro dedin' diyorlar. Pazarlık yapıyorum, ne diyecektim başka? Sonraki satıştan pay var, çok garanti bonuslar var. Frankfurt'la Rıdvan Yılmaz için ödeme planında henüz anlaşamadığımız için biraz ayak sürtüyorum açıkçası. Yaklaşık 6.5 milyon Euro Beşiktaş kasasına girecek. 4 milyon Euro yüzde 100, 6 milyon Euro yüzde 99, 6.5 milyon Euro yüzde 90 kasamıza girecek. Artı bir de %20 bir sonraki satışından gelir elde edeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

 

Eintracht Frankfurt'un CEO'su Markus Krösche, Alman basınına yaptığı açıklamada "Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic'in verebileceklerinden çok uzakta. Takıma itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse olağanüstü şeyler beklememeli. Çünkü zamana ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

 

Rıdvan Yılmaz'ın takıma adapte konusunda zamana ihtiyacı olacağını da vurgulayan Krösche, "İlk sezonda her şeyi, herkesi tanıması ve takımla kaynaşması gerekiyor. Bu da zaman alacak" dedi.

En Son Haberler Tümü

Galatasaray

Kartal Ghezzal'la hayat buldu

Akıllı Canlı Kuponlar

Aslan'dan Dries Mertens'e teklif!

Çebi'den Kerem Atakan Kesgin sözleri!

Şartlar zorlanıyor

Marek Hamsik'ten Trabzonspor'a sakatlık şoku!

Resmi açıklama geldi

Galatasaray'da ayrılık

Rakipler belli oldu

Galatasaray fiyat sordu

Beşiktaş sol bek tercihini belirledi!

Beşiktaş'tan ayrılan Adem Ljajic Türkiye'de kalıyor!

Beşiktaş aradığını Meksika'da buldu

Raporu verdi

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.