Yükleniyor...

ANALİZLERİN DİBİ SporDb

15.12.2016 tarihli iddaa maçlarında ST Analiz Sayfamız şov yapmıştır.

16 Aralık 2016 Cum 08:09 1103

Dün gece oynanan (15.12.2016) tarihli maçlarda ST Analiz sayfalarımız hatırı sayılır şekilde isabetli maç tahminleri üretmiştir.Öne çıkan maçları tek tek değerlerimize göre incelemek istersek;

 

iddaa kod:472  Gümüşhanespor - Kızılcabölükspor 1-0   R1:-2 R0:3 R2:12

 

Gümüşhanespor 1.15 oranla maçın mutlak favorisiydi.R1:-2 değeri ise 1.15 oran için çok olmasa da hatırı sayılır bir düşmedir.R2:12 olması da Kızılcabölükspor'un galibiyetinin 12 birim kadar Dünyada arttığınnı göstermesi Gümüşhanespor galibiyeti için ayrı bir kuvvetlendirici göstergedir.Fakat bu maçlar için yani Türkiye kupa maçları , Türkiye 2.lig gibi maçlar için Dünya'da çok fazla veri alınabilecek kaynak yoktur.Çok az kaynakla bu R değerleri üretilmiştir. 

 

iddaa kod:475  Amed Sportif - Fenerbahçe 1-1   R1:3 R0:-1 R2:0

 

Bütün Dünya'da geçerli olmak üzere her ligin kupa maçlarında her zaman daha çok sürprizler çıkmaktadır.Bundan dolayı kupa maçları ayrı, lig maçları her zaman ayrı ayrı değerlendirilmelidir.Bu maçta ise sadece beraberlik değeri -1 birim kadar düşmüş olup diğer R lerde herhangi ayırt edici bir değer yoktur.Biraz riskle beraberlik bu maçta denenmesi gereken ilk ihtimaldi.

 

iddaa kod:477 Cambuur - Ajax 2-1   R1:-26 R0:-10 R2:10

 

Gecenin en sürpriz maçı ve analiz sayfamızda R lere göre çıkan ilk maçı. Cambuur 7.00 oranı olmasına rağmen R1:-26 değeri ile galibiyeti bizim açımızdan hiç şaşırtıcı değildi.Daha az risk almak isteyenler Cambuur çifte şans 10 alabilirdi.Geniş kuponlar için dün geceye ait kuponlara galibiyeti ilk alınması gereken maçtı.

 

 

iddaa kod:481 Coventry - Sheffield United 1-2   R1:9 R0:11 R2:-6

 

Sheffield United 1.50 oranıyla maçın favorisiydi.R değerlerinde ise R2:-6 ile galibiyete bir adım daha yaklaşıyordu.Diğer R1 ile R0 değerlerininde 9 ve 11 olması bunu destekler nitelikteydi.

 

 

Diğer maçları da bu bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz.Tabiki her zaman böyle değerlerde maçlar tutmamaktadır fakat iki , üç günde bir R lere göre %90 gibi maçların gelmeside tesadüf değildir.Bunu zaten sürekli takip ederek hatta lig lig takip ederek kendiniz tecrübe edineceksiniz.Dün gece ST Analiz sayfamıza bakarak kupon dolduranların çok iyi oranlarla kuponlar tutturmaları kaçınılmazdır.

 

Kazanmaya Her Zamankinden Daha Yakınım diyenlerin sitesi Spordb.com

 

Kaynak:SporDb Özel Haber

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.