46.89 ORANI NASIL BULDUM? - Spordb
Yükleniyor...

46.89 ORANI NASIL BULDUM?

Üyemizin tutturduğu kuponu.

17 Aralık 2016 Cts 10:00 1254

Öncelikle herkese bol kazançlı günler dilerim.Dün gece benim açımdan hem şanslı hem de karlı bir gündü.Tutturmuş olduğum kuponumun linkini de spordb ailesine seve seve gönderdim.Maçları nasıl seçtiğime ait bilgileri burada paylaşmak istedim.

 

104 kodlu 1860 Münih -     Heidenheim maçında R2:-10 olmasından dolayı Heidenheim galibiyete çok yakın gözüküyordu.Simülasyonda ise çeşitli kriterlerle yaptığım maç oynatmalarında genelde hep 1860 Münih'in 1-0 lık galibiyeti çıkıyordu.Bundan dolayı bu maçı beraberlik aldım.108 kodlu Concordia Chiajna - Csu Craiova maçı ST Analiz sayfasında R1 lere göre maçları sıraladığımda ilk maç çıkıyordu.R1:-24 ve R0:-6 değerleri ile.


Romanya ligi'nin ise burada simülasyonu yoktu.Concordia Chiajna'nın 4.30 ile galibiyeti çok cazip gibi dursa da yine bu maçın detayından oran ile ilgili istatistiklere baktım.Concordia'nın 6 maçta 4.30 ile hiç galibiyeti yoktu.Bu iki bilgi ışığında bu maçı da beraberlik seçtim.116 kodlu Strasbourg - Chamois Niortais maçı ise yine ST Analiz sayfasında R1 lere göre maçları sort ettiğimde 3.maç çıkıyordu.R1:-12 R0:7 R2:23 değerlerine göre Strasbourg galibiyeti çok öndeydi.Zaten benim kuponuma aldığım saatte Strasbourg'un galibiyeti 1.75 idi.Sonrasında iddaa oranı 1.55'e düşürmüş.Bu maçta Fransa ligi için sevdiğim sadece "dünya oynanma istatistikleri" kriterini seçerek simülasyonu çalıştırdım.Sonuç 3-0 çıkmıştı ki maç da böyle bitmiş :)   Strasbourg galibiyeti çıkıyordu.Bundan dolayı Strasbourg galibiyetini seçtim.487 kodlu Angers - Nantes maçı ise ST analiz sayfasını R2 lere göre sort ettiğimde çıkıyordu.Tam R değerlerini hatırlamasamda ya 2. ya da 3. maç çıkıyordu.R lere göre biraz riskle Nantes galibiyeti çıkmıştı.Fakat biraz daha garantiye almak için çifte şans X2 almayı düşündüm.Simülasyonda ise Fransa ligi için sevdiğim sadece "dünya oynanma istatistikleri" kriterini seçtim. Simülasyonda Nantes'ın 4-2 galibiyeti çıkıyordu.

 

İyiki varsın spordb , sakın çizginizden şaşmayın...

serdark

 

Kuponun linki spordb'nin resmi twitter sayfasındadır: https://twitter.com/spor_db/status/810015854612070400

En Son Haberler

BAYERN PERİŞAN ETTİ: 8 - 0

BARCELONA'DA BLANC SESLERİ

BURSASPOR SALDIRIYA UĞRADI!

DERBİYE DÜNYACA ÜNLÜ YORUMCU

AZİZ YILDIRIM'IN İSTİFASI CEBİNDE

BEŞİKTAŞ'IN RAKİBİ BELLİ OLDU

TRABZONSPOR TARAFTARINA KÖTÜ HABER

ADVOCAAT'IN BİLETİ KESİLDİ!

VODAFONE'DA İLK ZAFER

UEFA AVRUPA LİGİNDE SÜRPRİZLER

İŞTE SAKAT VE CEZALILAR!

BEŞİKTAŞ TAM YOL İLERİ: 2 - 1

VOLKAN DEMİREL'DEN KÖTÜ HABER!

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU!

ADVOCAAT İSTİFA EDECEK Mİ?

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.