Yükleniyor...

46.89 ORANI NASIL BULDUM?

Üyemizin tutturduğu kuponu.

17 Aralık 2016 Cts 10:00 4852

Öncelikle herkese bol kazançlı günler dilerim.Dün gece benim açımdan hem şanslı hem de karlı bir gündü.Tutturmuş olduğum kuponumun linkini de spordb ailesine seve seve gönderdim.Maçları nasıl seçtiğime ait bilgileri burada paylaşmak istedim.

 

104 kodlu 1860 Münih -     Heidenheim maçında R2:-10 olmasından dolayı Heidenheim galibiyete çok yakın gözüküyordu.Simülasyonda ise çeşitli kriterlerle yaptığım maç oynatmalarında genelde hep 1860 Münih'in 1-0 lık galibiyeti çıkıyordu.Bundan dolayı bu maçı beraberlik aldım.108 kodlu Concordia Chiajna - Csu Craiova maçı ST Analiz sayfasında R1 lere göre maçları sıraladığımda ilk maç çıkıyordu.R1:-24 ve R0:-6 değerleri ile.


Romanya ligi'nin ise burada simülasyonu yoktu.Concordia Chiajna'nın 4.30 ile galibiyeti çok cazip gibi dursa da yine bu maçın detayından oran ile ilgili istatistiklere baktım.Concordia'nın 6 maçta 4.30 ile hiç galibiyeti yoktu.Bu iki bilgi ışığında bu maçı da beraberlik seçtim.116 kodlu Strasbourg - Chamois Niortais maçı ise yine ST Analiz sayfasında R1 lere göre maçları sort ettiğimde 3.maç çıkıyordu.R1:-12 R0:7 R2:23 değerlerine göre Strasbourg galibiyeti çok öndeydi.Zaten benim kuponuma aldığım saatte Strasbourg'un galibiyeti 1.75 idi.Sonrasında iddaa oranı 1.55'e düşürmüş.Bu maçta Fransa ligi için sevdiğim sadece "dünya oynanma istatistikleri" kriterini seçerek simülasyonu çalıştırdım.Sonuç 3-0 çıkmıştı ki maç da böyle bitmiş :)   Strasbourg galibiyeti çıkıyordu.Bundan dolayı Strasbourg galibiyetini seçtim.487 kodlu Angers - Nantes maçı ise ST analiz sayfasını R2 lere göre sort ettiğimde çıkıyordu.Tam R değerlerini hatırlamasamda ya 2. ya da 3. maç çıkıyordu.R lere göre biraz riskle Nantes galibiyeti çıkmıştı.Fakat biraz daha garantiye almak için çifte şans X2 almayı düşündüm.Simülasyonda ise Fransa ligi için sevdiğim sadece "dünya oynanma istatistikleri" kriterini seçtim. Simülasyonda Nantes'ın 4-2 galibiyeti çıkıyordu.

 

İyiki varsın spordb , sakın çizginizden şaşmayın...

serdark

 

Kuponun linki spordb'nin resmi twitter sayfasındadır: https://twitter.com/spor_db/status/810015854612070400

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.