Yükleniyor...

236 ORANA HİÇ BU KADAR YAKLAŞMADIM!

Üyemizin Kuponu

23 Aralık 2016 Cum 08:39 1063

Aşağıda üyemizden gelen yorumu sizlerle paylaşmak istedik.

 

Bu siteyi keşfettiğimden bu yana 3 güzel kupon yakaladım ve 2 tane bomba kuponu tek gole tek maçtan kaçırdım.İlk olarak sizlere emekleriniz için ve maçlara bakış açısını bana değiştirrtiğiniz için teşekkür ederim.Kuponumda maçları nasıl seçtiğimle ilgili ufak da olsa yol göstermesi açısından bilgileri paylaşmak istedim.

 

470 Braga 2-1 Moreirrense : Bu maçta R0:-11 değeri ile dün geceye ait açık ara beraberlik çıkan maçıydı.Simülasyon tarafında ise genelde Braga galibiyeti çıkıyordu.Bir ara Braga'nın tek farklı galibiyetini düşünsemde beraberlikler için değerli olan bu R0 değerinden ötürü gözüm kapalı kuponuma beraberlik aldım.

 

471 Feirense 2-0 Pacos Ferreira: ST Aaliz sayfasında R1 lere göre sort ettiğimde 1. ve ya 2. çıkan maçtı.(Benim baktığım saatlerde R1:-10'un altındaydı). Maç simülasyon tarafında ise bana özgü çeşitli kriterlerle yaptığım simülelerin hepsinde  Feirense maçı kazanıyordu ve bu maçıda gözüm kapalı 1 aldım.

 

473 Celta Vigo 1-0 Murcia: Bu maçı seçmeden önce 2 maç arasında kaldım. 1.35 oranı ve R1:-6 değeri ile Celta Vigo ve ya 1.40 oranı R1:-4 değeri ile  483 kodlu Espenyol - Alcorcon maçıydı.2 maç için de maçların içindeki ipuçlarına baktım.Espanyol bu zamana kadar 1.40 oranla 5 maçta toplam 2 kez galip gelmişti.Bana bu kazanma oranı az geldi.Celta Vigo ise 1.35 oranla 7 de 6 yapmıştı.Simülasyon tarafında ise bütün çalıştırmalarım da Celta Vigo maçı 2-1 kazanıyordu.

 

477 Palermo 1-1 Pescara: Gecenin belkide en ilginç ve bağıra bağıra beraberlik kokan maçıydı.R değerlerini takip ettiğimden bu yana R0:-7 deydi.R1 ile R2 ise hep artıdaydı.Bana göre böyle maçların çoğu ya berabere biter ya da son anda beraberlikten döner. Beraberliğine en güvendiğim maçtı.

 

485 Chaves 1-0 Estoril: Yine R1: lere göre analiz sayfasını sort ettiğimde ilk 3 teki maçlardan biriydi.Benim baktığım saatlerde R1:-10 civarlarındaydı.Simülasyon tarafında ise yaptığım tüm simülelerde Chaves maçı farklı kazanıyordu.

 

Kuponumun geneline bakınca ise sistem oynadığım için kuponum tuttu fakat Braga berabera kalsaydı 236.70 oran gibi şu ana kadar tutturduklarım arasındaki en iyi oranımı bulmuş olacaktım.

 

Daha önceleri neredeydiniz sevgili spordb ailesi diyerek emekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum.

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.