Yükleniyor...

BU SEFER BANKO KUPON!

SporDb Üyemizin Kuponu

25 Aralık 2016 Paz 11:22 563

Üyemiz bu kez dün az maç olduğu için tercihini banko kupondan yana kullanmış.Maç açıklamlarına gelince;

 

104 kodlu Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor maçında gerek R1 den gerekse simülasyon tarafından Beşiktaş'ın kazancağı banko çıkıyordu.

 

152 kodlu Frosinone 3-2 Benevento maçında ise R1:-10 değeri ile Frosinone galibiyeti çıkıyordu.Simülasyon tarafın da birçok kriter için Frosinone galibiyeti 1-0 , 2-1 çıkıyordu.Fakat İtalya Serie B ligi'nde çok beraberlikler alındığından riske girmemek için çş 10 aldım.

 

 

160 kodlu Livingston 1-2 Queens Park maçı ise en üzüldüğüm maçtır.R2:-18 , R0:-7 değerleri ile Queens Park'ın bu maçta puan ve ya puanlar alabileceği çıkıyordu.Gecenin en güzel oranlı (Queens Park galibiyeti 8.00 orandı) maçıydı. Bir ara Queens Park'ın yenilmemezliğini almayı düşünsemde İskoçya ligi'nde maçlarda goller fazla olduğu için ve Queens Park'ın bu maçta iyi oynayıp gol bulabileceğini düşünerek Kgvar oynamayı düşünsem de bir kademe daha riski azaltmak adına 1,5 gol ve üstü aldım.

 

162 kodlu Vicenza 2-0 Cittadella maçında ise benim baktığım saatlerde R0:-4 civarlarında olup R1 ve R2 + lardaydı.Simülasyon tarafında ise Vicenza galibiyeti ve beraberlik çıkıyordu.Beraberlikleri sevdiğimden yine riski azaltmak adına bu maçta çift gol olur dedim (Bütün beraberlikler çifttir.0-0 dahil)

 

4-5 gündür sayenizde 3 kupon buldum ve tek gole çok güzel oranlı 2 kupon kaçırdım.Daha önce hiçbir şekilde fikir bile sahip olmadığım bu maçlar için tekrar teşekkürler ve herkese bol kazançlar dilerim.

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.