Yükleniyor...

BU SEFER BANKO KUPON!

SporDb Üyemizin Kuponu

25 Aralık 2016 Paz 11:22 426

Üyemiz bu kez dün az maç olduğu için tercihini banko kupondan yana kullanmış.Maç açıklamlarına gelince;

 

104 kodlu Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor maçında gerek R1 den gerekse simülasyon tarafından Beşiktaş'ın kazancağı banko çıkıyordu.

 

152 kodlu Frosinone 3-2 Benevento maçında ise R1:-10 değeri ile Frosinone galibiyeti çıkıyordu.Simülasyon tarafın da birçok kriter için Frosinone galibiyeti 1-0 , 2-1 çıkıyordu.Fakat İtalya Serie B ligi'nde çok beraberlikler alındığından riske girmemek için çş 10 aldım.

 

 

160 kodlu Livingston 1-2 Queens Park maçı ise en üzüldüğüm maçtır.R2:-18 , R0:-7 değerleri ile Queens Park'ın bu maçta puan ve ya puanlar alabileceği çıkıyordu.Gecenin en güzel oranlı (Queens Park galibiyeti 8.00 orandı) maçıydı. Bir ara Queens Park'ın yenilmemezliğini almayı düşünsemde İskoçya ligi'nde maçlarda goller fazla olduğu için ve Queens Park'ın bu maçta iyi oynayıp gol bulabileceğini düşünerek Kgvar oynamayı düşünsem de bir kademe daha riski azaltmak adına 1,5 gol ve üstü aldım.

 

162 kodlu Vicenza 2-0 Cittadella maçında ise benim baktığım saatlerde R0:-4 civarlarında olup R1 ve R2 + lardaydı.Simülasyon tarafında ise Vicenza galibiyeti ve beraberlik çıkıyordu.Beraberlikleri sevdiğimden yine riski azaltmak adına bu maçta çift gol olur dedim (Bütün beraberlikler çifttir.0-0 dahil)

 

4-5 gündür sayenizde 3 kupon buldum ve tek gole çok güzel oranlı 2 kupon kaçırdım.Daha önce hiçbir şekilde fikir bile sahip olmadığım bu maçlar için tekrar teşekkürler ve herkese bol kazançlar dilerim.

En Son Haberler

TOTTİ BIRAKTI

SOW DUBAİ'DE

GOMİS İÇİN SIKI PAZARLIK

BEŞİKTAŞ TARİHİNİ YENİDEN YAZDI

3.YILDIZ FORMADA

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

KUPA BARCA'NIN!

GALATASARAY ADASINDA YIKIM İŞLEMİ!

DEPLASMANDA DA VODAFONE STADYUMU!

FENERBAHÇE YİNE YALNIZ

KADIKÖY'DE KAZANAN YOK: 1 - 1

ADVOCAAT ÇOKTAN GİTMİŞ!

ENES ÜNAL'IN YENİ TAKIMI

''OYUNCULAR TUDOR'U ŞİKAYET ETTİ''

STAT İSİMLERİ DEĞİŞİYOR

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.