Yükleniyor...

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

Üyemizin Kuponu

28 Aralık 2016 Çrş 09:06 582

Dün gece yine hem futbolda hem de baskette birçok maç sonucu analizlerimize ve simülasyonlarımıza göre bitmiştir.Üyemiz de maçları güzel seçmiş olup kupon tutturmuştur.

 

Üyemizin seçtiği maçlar için yorumu;

 

240 kodlu Genk 2-0 Gent maçı ST Analiz sayfasında ev sahiplerine göre yani R1 lere göre sortlamada ilk maçıydı.R1:-8. Simülasyon tarafında ise bütün maçları sadece"Dünya oynanma istatistikleri" ne göre çalıştırdım.Genk maçı 4-1 kazanıyordu ve R1 i destekler nitelikteydi.Spordb ipuçları tarafında ise buna zıt bir bilgi yoktu.Genelde goller ve ilk yarısıyla ilgili bilgi vardı.Bütün bunlardan dolayı Genk benim açımdan bankoydu.

 

246 kodlu Sint Truiden 2-2 Standart Liege maçı da ST Analiz sayfasında R2 lere göre sortladığımızda 2. ve ya 3. çıkan maçtı.Yani Standart Liege galibiyeti öne çıkıyordu.Simülasyon tarafında ise maçı yine sadece "Dünya oynanma istatistikleri" ne göre çalıştırdım.Bu sefer R lere aksi yönde maçı Sint Truiden 2-1 kazanıyordu.Yani simülasyon ve R zıttı.Maçın içindeki ipuçlarında ise "Sint-Truiden  için  galibiyetine 2.7 oran verildiği toplam 6 maçta hiç kazanamadı" bilgisi vardı.Tüm bütün bunları birleştirerek beraberlik de alabilirdim fakat garanti olsun diye çş 02 aldım.

 

248 kodlu Hearts 4-0 Kilmarnock maçı da ST Analiz sayfasında 1.35 orana göre R1:-4 tü.R0 ve R2 ise + lardaydı.Yani buna göre bankoyum diyordu.Simülasyon tarafında ise maçı yine sadece "Dünya oynanma istatistikleri" ne göre çalıştırdım.Hearts maçı 3-1 kazanıyordu.Maçın içindeki ipuçlarında ise "Hearts  için  beraberliğe 3.6 oran verildiği toplam 32 maçın %94 kısmı berabere bitmedi." bilgisi vardı.Böyle banko gözüken maçlarda genelde beraberlikten yatıyordum.Bu bilgiyi gördükten sonra Hearts 'te benim için banko oldu.

 

755 kodlu Dinamo Sassari 96-64 Torino basket maçında ise ST Analiz sayfası basketbol bölümünde T 'lere göre eksi(-) değerleri sortladığımda ilk maç çıkıyordu.T:-6 ve ya -7 idi.Hiç düşünmeden maçı alt aldım.Gerçi 2 sayılık basket olsa yatıyormuşuz.Ucu ucuna kurtarmışız oda ayrı konu :)

 

 

Benim gibi maç seçmek isteyenlere önerilerime gelince:

 

  • Böyle 3 sayfada birbirini destekler maçlar bulduğunuzda kafanıza yatanları banko alın.

 

  • Basket analizde özellikle ben ALT maç bulmaya çalışırım.Alt bitme ihtimali daha yüksek diye biliyorum.T lere göre sayfayı sort edin -4 ve aşşağısındaki maçlardan 1 tanede basket seçin.

 

  • 3 sayfanın birbirini desteklemediği durumlarda ya çifte şans ya da gol yönünden bahis oynayın.

 

Herkse Bol şanslar dileyerek tekrar Spordb ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.