Yükleniyor...

BU KEZ FUTBOL + BASKETBOL

Üyemizin Kuponu

07 Ocak 2017 Cts 09:48 1586

Üyemizin bize göndermiş olduğu ve tutturduğu kuponda maçları nasıl seçtiğine ait yorumları;

 

104 kodlu Mallorca 2-0 Mirandes : ST Analiz sayfasında dün geceye ait ev sahiplerine göre R1'lere göre sortlamada birinci çıkan maçtı.R1:-5 civarlarındaydı ve R0 ile R2 de + lardaydı.Simülasyon tarafında ise "Dünya Oynanma İstatistikleri" + " R faktörü" + "T faktörü" ne göre Mallorca maçı 1-0 kazanıyordu.Maçın içindeki ipuçlarında ise "Deplasmanda oynadığı son 5  maçta rakiplerine mağlup oldu" bilgisi vardı.Üç bilgiden hareketle maçı banko 1 aldım.

 

 

657 kodlu Gottingen 79-67 Wurzburg (TS :162.5) : ST Analiz Basketbol sayfasında T:-8 ile Alt ihtimali çok yüksek gözüküyordu.Yine bu maça ait basket simülasyon tarafında ise farklı farklı birçok kriterle yaptığım testlerin hepsinde maç ALT çıkıyordu.Bu maçıda banko ALT aldım.

 

962 kodlu Fenerbahçe - Olimpia Milano (11.5h): Kuponuma 4. maçı almak istemedim.Oran azaltarak sistem bu maçı otomatik koydu.

 

964 kodlu Olympiacos 77-69 Panathinaikos (TS :152.5): ST Analiz Basketbol sayfasında T lere göre herhangi belirgin bir şey çıkmıyordu.Basketbol simülasyon tarafında ise bütün kriterlerle tek tek , birleştirerek , 2li 3lü farklı farklı testlerim hepsinde maç ALT çıkıyordu.Fakat burada benim kuponumu oynadığım saatte maç Limiti: 152.5 du.Akşama doğru iddaa Limiti değiştirmiş ve biraz daha alta çekmiş. (Limit: 147.5) Bu bilgi bile bence SporDb'nin ne kadar doğru yolda olduğunu gösteriyor.Ben her zaman oran değiştirmeden basketbol maçlarında böyle maçları yakalamaya çalışıyorum.Gerçi son orana göre de maç ucu ucuna ALT bitmiş :)

 

Diyeceğim o ki iyi varsın SporDb.En fanatik hayranınız olarak sürekli değişik , ilginç bilgilerle eklemeler yapmanızı bekliyoruz...

 

Kuponun orjinal linki: https://www.bilyoner.com/scn?cp=1q%2BSRh1qF9E%3D

 

 

Kaynak:SporDb Özel Haber

En Son Haberler Tümü

UEFA AVRUPA LİGİNDE GECENİN SONUÇLARI

BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA YOK: 3 - 1

AVRUPA KONYASPOR'A AĞIR GELDİ: 0 - 2

SALDIRIYA UĞRAYAN TARAFTAR KONYASPOR MAÇINDA

BABEL'İN CEZASI BELLİ OLDU

VİDA ERKEN GELEBİLİR !

TRABZONSPOR YÖNETİMİNE SUÇ DUYURUSU

MESSİ VE PIQUE KAPIŞTI !

BEŞİKTAŞ LİGE ASILACAK

DERBİNİN ORANLARI DEĞİŞTİ

DERBİNİN HAKEMİ BELLİ OLDU

DÜNYA BU DERBİYİ İZLEYECEK

TIGANA BEŞİKTAŞ'A HAYRAN KALDI

BURSASPOR'DAN GOL REKORU

MİLLİ KAHRAMANDAN MAAŞI GERİ İSTENDİ

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.