Yükleniyor...

BU MAÇTA NE OYNANABİLİR?

SporDb Analizleri ve İpuçları

07 Ocak 2017 Cts 12:13 318

Sizlere örnek olması açısından öne çıkan maçlardan olan 184 kodlu Asteras - AEK maçını yorumlamak istedik.

 

Bu maç ST Analiz sayfamızda şu an için R1:-15 , R0:-9 , R2:18 değerleri ile ev sahiplerine göre yani R1 lere göre sortlamada birinci sırada.Bu maç için iddaa oranları ise şu an için 3.00 - 2.90 - 1.90 olup T lere göre T0:-10 dir.Bu T değerinin -10 olması iddaa'nın beraberlik oranını her zamanki diğer maçlara göre biraz daha fazla düşürdüğüdür.Bu bilgileri not edip maça ait ipucu var mı buna bakıyoruz;

 

 

Maçın içindeki SporDb İpuçlarına göre gözümüze ilk çarpan ipucu : "Asteras Tripolis için galibiyetine 3 oran verildiği toplam 5 maçta hiç kazanmadı" bilgisidir.

 

Simülasyon tarafında ise Yunanistan ligine ait simülasoyn şimdilik yoktur.(Önümüzdeki günlerde Yunanistan gibi 3-4 lig daha simülasyona eklenecektir)

 

Yukarıdaki bilgiler ışığında öne çıkan ilk sonuç BERABERLİK olacaktır. Biraz daha garantiye almak isteyenlere önerimiz ise TEK/ÇİFT oyununda ÇİFT olacaktır. (Bütün beraberlikler çifttir.Taraf farketmeksizin çift sayılı galibiyetler halinde de bu maç kazanılmış sayılır)

 

Not: Değerleri kuponlarınızı oynayana kadar takip etmenizi öneririz.

Kaynak:SporDb Özel Haber

En Son Haberler

TOTTİ BIRAKTI

SOW DUBAİ'DE

GOMİS İÇİN SIKI PAZARLIK

BEŞİKTAŞ TARİHİNİ YENİDEN YAZDI

3.YILDIZ FORMADA

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

KUPA BARCA'NIN!

GALATASARAY ADASINDA YIKIM İŞLEMİ!

DEPLASMANDA DA VODAFONE STADYUMU!

FENERBAHÇE YİNE YALNIZ

KADIKÖY'DE KAZANAN YOK: 1 - 1

ADVOCAAT ÇOKTAN GİTMİŞ!

ENES ÜNAL'IN YENİ TAKIMI

''OYUNCULAR TUDOR'U ŞİKAYET ETTİ''

STAT İSİMLERİ DEĞİŞİYOR

Copyright © 2016, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.