Yükleniyor...

ARANAN KAN BULUNDU

Mile Skoric

22 Mayıs 2019 Çrş 17:26 9135

Beşiktaş'ın Osijek’in 27 yaşındaki stoperi Mile Skoric ile ilgilendiği öğrenildi.

 

Isimat-Mirin ve Enzo Roco ile yollarını ayırmak isteyen Beşiktaş’ın gelecek sezon için stoper transferi yapmak istediği iddia ediliyordu. Hırvatistan’dan gelen bir iddia ise konuşulanları adeta doğrular nitelikte. Siyah-beyazlıların sol bekte de oynayabilen Osijek’in 27 yaşındaki stoperi Mile Skoric için teklif yaptığı belirtildi. Vida’nın da onay verdiği Skoric’in, Beşiktaş’ta oynamak istediği öğrenildi.

 

ISIMAT-MIRIN’İ GÜNEŞ, SEZON BAŞINDA DA İSTEMEMİŞTİ

 

Beşiktaş devre arasında Isimat-Mirin’i transfer etti…. geçen sezon Cocu’nun sürekli şans verdiği Fransız stoper PSV’nin hocası değişince kaldı. Koca bir ilk yarı boyunca neredeyse hiç oynamayan Mirin aslında sezon başında gündeme gelmişti. Hatta o dönemde Beşiktaş’ın kendisini istediğini açıklayınca Fikret Orman’dan, “bir transferin olmasını istemiyorsanız basına konuşursunuz” diye fırça yemişti. Mirin’in sezon başında transfer engelinin ise Güneş olduğu ortaya çıktı. Tecrübeli teknik adamın “gönderilsin” dediği Mirin için “işimize yaramaz” şeklinde rapor verdiği bildirildi.

En Son Haberler Tümü

GÖNDERİLDİ

YILDIZ OYUNCU YOK

VAZGEÇİLMEZ

Napoli - Liverpool

KÜLLERİNDEN DOĞDU

TARİHTE BUGÜN

LİG'İN LİDERİ AKDENİZ'DE

LİGDEN ÇEKİLDİ

5-1

EMENİKE 2. LİG'DE

YENİ SÖZLEŞME

IBRAHİMOVİC'IN GECESİ

İTALYA ONU KONUŞUYOR

FALCAO BEREKETİ

YİNE PUAN KAYBETTİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.