Yükleniyor...

ARANAN KAN BULUNDU

Mile Skoric

22 Mayıs 2019 Çrş 17:26 9113

Beşiktaş'ın Osijek’in 27 yaşındaki stoperi Mile Skoric ile ilgilendiği öğrenildi.

 

Isimat-Mirin ve Enzo Roco ile yollarını ayırmak isteyen Beşiktaş’ın gelecek sezon için stoper transferi yapmak istediği iddia ediliyordu. Hırvatistan’dan gelen bir iddia ise konuşulanları adeta doğrular nitelikte. Siyah-beyazlıların sol bekte de oynayabilen Osijek’in 27 yaşındaki stoperi Mile Skoric için teklif yaptığı belirtildi. Vida’nın da onay verdiği Skoric’in, Beşiktaş’ta oynamak istediği öğrenildi.

 

ISIMAT-MIRIN’İ GÜNEŞ, SEZON BAŞINDA DA İSTEMEMİŞTİ

 

Beşiktaş devre arasında Isimat-Mirin’i transfer etti…. geçen sezon Cocu’nun sürekli şans verdiği Fransız stoper PSV’nin hocası değişince kaldı. Koca bir ilk yarı boyunca neredeyse hiç oynamayan Mirin aslında sezon başında gündeme gelmişti. Hatta o dönemde Beşiktaş’ın kendisini istediğini açıklayınca Fikret Orman’dan, “bir transferin olmasını istemiyorsanız basına konuşursunuz” diye fırça yemişti. Mirin’in sezon başında transfer engelinin ise Güneş olduğu ortaya çıktı. Tecrübeli teknik adamın “gönderilsin” dediği Mirin için “işimize yaramaz” şeklinde rapor verdiği bildirildi.

En Son Haberler Tümü

ERGİN ATAMAN'DAN AÇIKLAMA

KÖTÜ HABER

O ARTIK SERBEST

FLAŞ İDDİA

GALATASARAY'A MÜJDE

EMRE BELÖZOĞLU DETAYI

GERİ DÖNECEK Mİ?

FENERBAHÇE'DE AYRILIK

PEMRA ÖZGEN'DEN WİMBLEDON'A VEDA

MUSLERA'NIN YENİNİ O DOLDURACAK

İRANLI MESSİ'YE İSTİSMAR DAVASI

WAN-BİSSAKA, MANCHESTER UNİTED'TA!

DAVİD SİLVA'DAN GENÇ OYUNCUYA ÖVGÜLER

ABD'Lİ FUTBOLCU İLE BEYAZ SARAY ARASINDA GERİLİM

MANE'DEN AFRİKA KUPASI YORUMU

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.