Yükleniyor...

ARTURO MİNA:

Erteleme kararı devam etmeli

24 Mart 2020 Sal 18:49 9106

Yeni Malatyaspor'un başarılı savunmacısı Arturo Mina, önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli stoper, ailesinin ve kendisinin güvende olduğunu, liglerin ertelenme kararının devam etmesi gerektiğini söyledi.

 

Canlı yayın konuğu olan Mina, ''Biz iyiyiz. Ailem ve sevdiklerim iyi. Dünya üzerindeki herkes çok ciddi bir problemle karşı karşıya. Ben dışarıda çok fazla insan görmüyorum. İnsanlar dışarıda değil. Malatya'da insanlar evlerde. Bir vaka olduğuna dair bir şey duymadım'' dedi. 

 

'Antrenmanlara ne zaman başlarız bilemiyorum'

 

"Şu anda ne zaman antrenmanlara başlayacağız bilmiyorum. Bu konuda kulüp yöneticilerimiz bir değerlendirme yapıp karar verecektir ancak şu ana kadar bize gelmiş bir şey yok."

 

'Erteleme kararı devam etmeli!'

 

"Şu anda biz oynayamayız bunu biliyorum. Erteleme kararı çok normal ve bu karar devam etmeli. Bu durum sonrasında ne olur bilmiyorum. Bu konu üzerine yetkililer karar verecek. Türkiye'de vaka sayısı daha az. Çok fazla maçımız kalmadı ancak bu maçlar oynanabilir mi bilmiyorum. Şu anda kimse oynamak istemiyor ancak devam edilsin veya maçlar iptal edilsin diyemem."

 

'Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlıklarına kavuşmasını diliyorum'

 

"Fatih Terim'in ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlıklarına ulaşmasını temenni ediyorum. Herkesin onlara destek oldunu görüyorum ve ben de onlara destek oluyorum. Herkes onların arkasında ve bu büyük bir güç. Umarım en kısa sürede rehabilitasyon sürecini atlatıp sağlıklarına kavuşurlar."

 

 
 

En Son Haberler Tümü

BEŞİKTAŞ'TAN DORUKHAN TOKÖZ AÇIKLAMASI

İKİNCİ KAPTANLIĞI ALACAK

HASAN ALİ'NİN CEVABI BEKLENİYOR

1 MİLYON EURO VERİRLERSE GİDECEK

DORUKAN TOKÖZ:

FLOYD VE TİGER WOODS'TAN SONRA 3. SIRADA

TÜRKİYE'DE SAĞLIK SİSTEMİ ÇOK İYİ

BELARUS'TA LİGLERE ERTELEME YOK

10 TON GIDA YARDIMI

KARANTİNA BUNU DA YAPTIRDI

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI'NA DESTEK

WNBA'DE SEZON AÇILIŞI ERTELENDİ

ZARARI SİGORTA ŞİRKETİ ÖDEYECEK

YAŞLILAR İÇİN 10 KM PEDAL ÇEVİRİYOR

WERNER, LİVERPOOL'A GİDECEK Mİ?

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.