Yükleniyor...

BAŞI DERTTE

Annesinin vefatı Ronaldinho'yu dağıttı

19 Mart 2021 Cum 11:46 10054

Üst üste yaşadığı sorunların ardından annesini de kaybeden Ronaldinho zor günler geçiriyor.

 

Geçen yıl evrakta sahtecilik suçuyla Paraguay'da tutuklanan Ronaldinho 32 günlük hapishane günlerinin ardından ödenen 1.6 milyon dolar'lık kefaletle birlikte yaklaşık 5 ay otelde mahkumiyetini sürdürmüştü.

 

Brezilyalı efsane geçtiğimiz ay ise annesini corona virüs nedeniyle kaybetti. Annesiyle arasında güçlü bir bağ bulunan Ronaldinho, onun kaybının ardından daha kötü günler yaşamaya başladı.

 

''Çevresinde çok fazla zararlı kişi var''

 

Brezilya'da yayın yapan Lance gazetesi, Ronaldinho'ya yakın bir kişiden alınan bilgileri paylaştı. Ronaldinho'nun halihazırda alkol problemleri yaşadığı ancak son haftalarda bu durumun çok yükseldiği belirtildi.

 

Gazeteye konuşan kişinin verdiği demeçte, ''Ronaldinho sabah erken saatlerden itibaren alkol tüketmeye başlıyor. Tüm gününü böyle geçiriyor. Her gün bir başka partide. Ayrıca çevresinde çok fazla kötü niyetli insan var. Ronaldinho'nun çok büyük bir kalbi var ama çevresindeki herkes böyle değil. Ona çok fazla zarar veriyorlar'' ifadeleri yer aldı.

En Son Haberler Tümü

TRANSFERİN GÖZDESİ

YENİ GİRİŞİMİ ELEŞTİRDİ

GÜNDEM OLDU

YENİDEN SEÇİLDİ

TURNUVA ÖNERİSİ

FENERBAHÇE

TFF 1.LİG

MAÇA DAMGA VURDU

MİLLİ TAKIMLAR

İSYAN ETTİ

GALATASARAY

ANLAŞMA SAĞLANDI

İLK AÇIKLAMA GELDİ

TRABZONSPOR

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.