Yükleniyor...

BELHANDA'DA AYNI YOLUN YOLCUSU

Younes Belhanda'yı da Al-İttihad'a

11 Ocak 2019 Cum 11:07 9215

Galatasaray, Garry Rodrigues'in ardından Younes Belhanda'yı da Al-İttihad'a gönderiyor.

 

Aldığı 200 bin Euro ceza nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Belhanda'ya Suudi Arabistan yolu gözüktü.Giuliano, Da Costa ve Rodrigues'i Suudi Arabistan'a götüren William D'Avila, menajerliğini yaptığı Belhanda için de Al-İttihad'la görüşmeleri yürüten isim.Suudi ekibin Faslı yıldıza, Rodrigues (10.2 milyon Dolar) kadar bonservis bütçesi ayırmadığı öğrenildi.Sabah'ın haberine göre; Belhanda'ya 7 milyon Euro ödemeye hazır olan Al-İttihad, Galatasaray'a da bu rakamdan daha fazlasını vermeyi düşünmüyor.3.350 milyon Euro garanti ücrete sahip Faslı 10 numarayı maliyetli bulan sarı kırmızılılar, yerine oyuncu bakmaya başladı.Eski Beşiktaşlı Manuel Fernandes Cimbom'a önerildi.

 

10 NUMARA DEĞİLİM!

 

Belhanda, skora az katkı yaptığı eleştirilerine "10 numara değilim, artık bunu kafalarına sokmaları gerek" cevabını verirken kendisine gelen bir transfer teklifi olmadığını da sözlerine ekledi.

 

FRANSA BASINI DA YAZDI

 

France Football, Galatasaray'ın, Al-İttihad ile anlaşmak üzere olan Belhanda'dan 6 milyon Euro bonservis alacağını iddia etti.

En Son Haberler Tümü

NET SKOR

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

DÜNYANIN EN ZOR YARIŞI

OY BİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

"ATLETICO HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

KAMPA GİDEBİLİR

3 YILLIK SÖZLEŞME

ATİBA KULÜBEYE

FORMAYI GİYDİ

YENİDEN BAŞKAN

HALUK ULUSOY'DAN KÖTÜ HABER

YASİR SUBAŞI AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE'NİN BORCU AÇIKLANDI!

POGBA, MANCHESTER UNİTED'TAN AYRILMA YOLUNDA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.