Yükleniyor...

BEŞİKTAŞ

Ahmet Nur Çebi istediği golcüyü açıkladı

12 Kasım 2020 Prş 14:14 9332

Ahmet Nur Çebi, yayıncı kuruluşa verdiği röportajda kulüple ilgili merak edilenlere cevap verdi. Çebi'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

 

"Sergen hocayla devam ediyoruz"

 

"Sergen Yalçın ile devam ediyoruz, Ayrılma gibi bir düşüncemiz yok, çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Ben, hocamla yoluma devam ediyorum. Böyle günlerde ne ben ne de hocam Beşiktaş'ı yalnız bırakmayız. Bu haberler kasıtlı olarak çıkartılıyor. Sergen Yalçın ile yola devam ediyoruz. Amacımız Beşiktaş'ın başarısı olduğu müddetçe yollar ayrılmayacaktır. Bu yollarda beraber yürüyeceğiz hocamızla.""Transferleri beraber yaptık"

 

"Çok net ve açık ifade ediyorum. Transferleri biz, beraber yaptık. Hocanın ve başkanın, yöneticilerin, scoutların içinde olmadığı bir transfer süreci yaşamadık. Hocamızın istediği bazı isimleri alamamış olabiliriz. Hocamızın istemediği, işime yaramaz dediği bir futbolcu alamadık. Beşiktaş'ın bütçesiyle hareket ederek, beraberce transfer yaptık. O onun transferi, bu bunun transferi, o yaptı, ben yapmadım hoca yaptı gibi tarz ve tavırları doğru bulmuyorum."

 

"Olabilirse istediğim bir futbolcudur"

 

"Önümüzdeki transfer döneminde bir forveti şartlarımız doğrultusunda gerçekleştirmek var. Cenk Tosun isim olarak var ama bir kulübe bağlı, oldukça başarılıdır. Beşiktaş'ta devre arasında şansı olursa, denemek isterim. Olabilirse istediğim bir futbolcudur.""Neredeyse defansımızın tamamı yok oldu"

 

"Domagoj Vida'nın koronavirüs testi pozitif çıktı. Neredeyse bizim defansın tamamı yok oldu. Bu iş nasıl devam edecek bilmiyorum."

 

 

En Son Haberler Tümü

DİOP HAYATINI KAYBETTİ!

2-0

SÜPER LİG'DE BİR AYRILIK DAHA

İLKİ YAŞADI

12 DEV ADAM SİFTAH YAPTI

SÜPER LİG

FENERBAHÇE

DENİZLİSPOR MAÇINDA YOK

KASIMPAŞA MAÇINDA YOK

2-0

GALATASARAY

TARİHİ GALİBİYET

113 MAÇ SONRA GELEN SEVİNÇ

FUAT ÇAPA GALİBİYETLE DÖNDÜ

1-0

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.