Yükleniyor...

BİYONİK ADAM

Ozan Tufan yorulmak bilmiyor

16 Şubat 2021 Sal 11:50

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla orta sahanın değişmezi olan Ozan Tufan yorulmak bilmiyor. Başarılı orta saha oyuncusu, biri kupa mücadelesi olmak üzere 19 günde 6 maça çıktı. Yoğun maç temposuna rağmen yorulmak bilmeyen milli futbolcu, dayanıklılık ve kuvvet açısından takımın en iyileri arasında yer aldı.

 

Ozan Tufan, koşu mesafesinde de takımın en fazla koşan isimlerinden. Başarılı futbolcu, Karagümrük karşısında ilk yarıda yüzde 100 pas isabetiyle oynadı.

 

Gustavo'nun boşluğunu kapatıyor

 

Ozan Tufan, sakatlığı bulunan Luiz Gustavo’nun yokluğunda da orta sahada daha fazla sorumluluk alıyor. Ön liberoda görev yapan Ozan, performansıyla Brezilyalı futbolcunun eksikliğini hissettirmemeye çalışıyor. Teknik heyet de Gustavo’nun yokluğunda adeta milli futbolcunun üzerine titriyor.

 

Ozan Tufan geride kalan haftalarda sadece 2 maç kaçırdı. Birinde cezalı olduğu için oynamadı, diğerinde ise koronavirüse yakalandığı için forma giymedi.

En Son Haberler Tümü

KAYSERİSPOR

DOĞDUĞU ÜLKEYİ SEÇTİ

YOLLAR AYRILDI

GERİ DÖNDÜ

YOLLAR AYRILDI

KEYFİ YERİNDE

GÖKDENİZ DERBİSİ

MİLLİ TAKIMLAR

PREMİER LİG

1-0

1-4

HOCA DAYANMIYOR

İLK DEFA 4 MAÇ ÜST ÜSTE GOL YEMEDİ

AYRILIK VAKTİ

FENERBAHÇE

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.