Yükleniyor...

BU PARALAR İLAÇ OLUR

Elif ve Jailson'a İtalya'dan teklif var

12 Haziran 2019 Çrş 11:21 9150

İtalyan basınında yer alan habere göre, Fenerbahçeli Elif Elmas'ı Napoli, Jailson'u ise Lazio istiyor.

 

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacak olan Fenerbahçe'de, kadro planlaması için çalışmalar sürerken bazı oyunculara da teklifler gelmeye devam ediyor.

 

İKİ ORTA SAHA OYUNCUSA İTALYANLAR TALİP

 

İtalyan basınından Corriere Dello Sport'ta yer alan habere göre daha önce ismi Inter, Atletico Madrid ve Tottenham ile anılan Elif Elmas için Napoli devreye girdi. 

 

Son derece istekli olan İtalyan ekibi, oyuncunun milli takımdaki son iki maçını tribünden takip ettirdi. Napoli'nin Fenerbahçe'ye Elif için 15 milyon euro önereceği haberin detaylarında yer aldı.

 

Sarı-lacivertli takımın bir başka orta saha oyuncusu Jailson'a ise Lazio talip oldu.

 

Takımdan ayrılması beklenen Milan Badelj’in yerini dolduracak bir defansif orta saha oyuncusu arayışını sürdüren başkent ekibi, Jailson için sarı lacivertlilere 12 milyon euro önerdi.

 

Finansal Fair Play kuralları gereği transfer yapabilmek için oyuncu satması gereken Fenerbahçe'nin iki futbolcusu için gelen toplamda 27 milyon euroluk (yaklaşık 180 milyon TL) teklifi kabul edebileceği ifade ediliyor.

 

En Son Haberler Tümü

GÖNDERİLDİ

YILDIZ OYUNCU YOK

VAZGEÇİLMEZ

Napoli - Liverpool

KÜLLERİNDEN DOĞDU

TARİHTE BUGÜN

LİG'İN LİDERİ AKDENİZ'DE

LİGDEN ÇEKİLDİ

5-1

EMENİKE 2. LİG'DE

YENİ SÖZLEŞME

IBRAHİMOVİC'IN GECESİ

İTALYA ONU KONUŞUYOR

FALCAO BEREKETİ

YİNE PUAN KAYBETTİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.