Yükleniyor...

DEMİRKOL'DAN BELHANDA'YA

Sen komutansın! Nasıl çıkarsın ya?

15 Nisan 2019 Pzt 12:33

Mehmet Demirkol, Galatasaray forması giyen Younes Belhanda'nın Fenerbahçe derbisinde oyundan çıkmak istemesini sert bir dille eleştirdi. Demirkol, Galatasaray'ın 10 numarasının rakip 10 kişiyken kırmızı kart görmekten çekinerek oyundan çıkmasının kabul edilebilir bir şey olmadığını belirtti.

 

Yayıncı kuruluş beIN SPORTS yorumcusu Mehmet Demirkol, Kadıköy’de 1-1 sona eren Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin ardından sarı kırmızılı ekibin 10 numarası Younes Belhanda’nın oyundan çıkmasını eleştirdi.

 

Fenerbahçe’nin 10 kişi kaldığı bir müsabakada Galatasaray’ın 10 numarasının kendi isteğiyle oyundan çıkmasının kabul edilebilir olmadığını belirten Mehmet Demirkol, bugün itibariyle takımdan gönderilse itiraz edemeyeceğinin altını çizdi.

 

  • "Galatasaray’ın 10 numarası, kulübün tarihi açısından çok kritik ve çok önemli bir maçta Fenerbahçe 10 kişi kalmışken nasıl oyundan çıkar? 20 yıllık bir tarihi değiştireceksin ve şampiyonluk yarışında öne geçeceksin. Yani bütün maçları kazansan şampiyonsun. Sonrasında zor maçlar var ama kendine güvenin farklı olur. Bir oyuncu kendisini bu duruma nasıl koyar? Sen 10 numarasın ya! Maçı yöneteceksin, oyunu yöneteceksin, oyunu alacaksın! Senin işin bu! Sen nasıl oyundan çıkarsın? Galatasaray bugün itibariyle Belhanda’yla ilişkisini kesse bir şey diyemem, itiraz edemem. Sen orada komutansın ya! Sen nasıl çıkarsın abi? İnanılır gibi bir şey değil. Ayağı kırılsa oynayacak oyuncular tanıyorum! Sen Galatasaray’ın 10 numarasısın. Kabul edilebilir bir şey değil."
 
 

 

En Son Haberler Tümü

İNANILMAZ KAR

ŞAŞKIN TARAFTAR

COCU GERÇEĞİ

ANTERNATİFLER ARASINDA

CEZASI ONANDI

100. MAÇINA ÇIKACAK

UEFA AVRUPA LİGİ HAFTANIN 11'İ

AÇIKLAMA YAPTI

BÜYÜK İLGİ

YENİ ALEX DE SOUZA

MEDEL İSTİYOR AMA...

AVANTAJ ELİNDE

İNGİLTERE'YE DÖNÜYOR

BEŞİKTAŞ İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

BÜYÜK TEPKİ

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.