Yükleniyor...

DEMİRKOL'DAN BELHANDA'YA

Sen komutansın! Nasıl çıkarsın ya?

15 Nisan 2019 Pzt 12:33

Mehmet Demirkol, Galatasaray forması giyen Younes Belhanda'nın Fenerbahçe derbisinde oyundan çıkmak istemesini sert bir dille eleştirdi. Demirkol, Galatasaray'ın 10 numarasının rakip 10 kişiyken kırmızı kart görmekten çekinerek oyundan çıkmasının kabul edilebilir bir şey olmadığını belirtti.

 

Yayıncı kuruluş beIN SPORTS yorumcusu Mehmet Demirkol, Kadıköy’de 1-1 sona eren Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin ardından sarı kırmızılı ekibin 10 numarası Younes Belhanda’nın oyundan çıkmasını eleştirdi.

 

Fenerbahçe’nin 10 kişi kaldığı bir müsabakada Galatasaray’ın 10 numarasının kendi isteğiyle oyundan çıkmasının kabul edilebilir olmadığını belirten Mehmet Demirkol, bugün itibariyle takımdan gönderilse itiraz edemeyeceğinin altını çizdi.

 

  • "Galatasaray’ın 10 numarası, kulübün tarihi açısından çok kritik ve çok önemli bir maçta Fenerbahçe 10 kişi kalmışken nasıl oyundan çıkar? 20 yıllık bir tarihi değiştireceksin ve şampiyonluk yarışında öne geçeceksin. Yani bütün maçları kazansan şampiyonsun. Sonrasında zor maçlar var ama kendine güvenin farklı olur. Bir oyuncu kendisini bu duruma nasıl koyar? Sen 10 numarasın ya! Maçı yöneteceksin, oyunu yöneteceksin, oyunu alacaksın! Senin işin bu! Sen nasıl oyundan çıkarsın? Galatasaray bugün itibariyle Belhanda’yla ilişkisini kesse bir şey diyemem, itiraz edemem. Sen orada komutansın ya! Sen nasıl çıkarsın abi? İnanılır gibi bir şey değil. Ayağı kırılsa oynayacak oyuncular tanıyorum! Sen Galatasaray’ın 10 numarasısın. Kabul edilebilir bir şey değil."
 
 

 

En Son Haberler Tümü

NET SKOR

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

DÜNYANIN EN ZOR YARIŞI

OY BİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

"ATLETICO HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

KAMPA GİDEBİLİR

3 YILLIK SÖZLEŞME

ATİBA KULÜBEYE

FORMAYI GİYDİ

YENİDEN BAŞKAN

HALUK ULUSOY'DAN KÖTÜ HABER

YASİR SUBAŞI AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE'NİN BORCU AÇIKLANDI!

POGBA, MANCHESTER UNİTED'TAN AYRILMA YOLUNDA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.