Yükleniyor...

DÜNYA FUTBOL TARİHİNE GEÇTİ

1 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk teknik adam

27 Ekim 2020 Sal 08:39 9718

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, dünya futbol tarihinin en çok takipçisi olan teknik direktörlerinden biri oldu.

 

Terim'in bugün sarı kırmızılı yönetimle yaptığı kritik toplantı sonrası attığı 'Her şey yolunda' tweetinin ardından tecrübeli çalıştırıcının sosyal medya hesabı 1 milyon takipçiye ulaştı.

 

Galatasaray'ın başına geldiği son dönemde attığı 'Nerede kalmıştık...' mesajıyla Türkiye'de en çok etkileşim alan tweet rekorunu eline geçiren Terim, şimdi de dünya futbol tarihinin en çok takipçisi olan teknik direktörlerinden biri haline geldi.

 

Fatih Terim, resmi Twitter hesabını Şubat 2015'te açmıştı. Terim, Türk futbol tarihinin en çok takipçisi olan teknik direktörü olurken dünya futbol tarihinin de en çok takip edilen teknik direktörleri listesinde yer aldı.

 

Terim, Carlo Ancelotti (2.4M), Andrea Pirlo (2.8M), Diego Simeone (1.5M), Ronald Koeman (1.2M) gibi takipçisi yüksek teknik adamların bulunduğu listeye adını yazdırdı.

En Son Haberler Tümü

EUROLEAGUE

YÜKSELİŞ SÜRÜYOR

4 MİLYON TL

DEV EŞLEŞMELER

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ

POZİTİF VAKA

900 BİN EURO'YA ALINMIŞTI

VAKA SAYISI ARTIYOR

NİKAH TAZELEDİ

YENİ QUARESMA

KALECİ KIMILDAYAMADI

0-1

GECENİN SÜRPRİZİ

GECENİN YILDIZI 'KRAL'

110 MİLYON EURO

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.