Yükleniyor...

Dünya Kupası arası Gedson'a yaradı!

Turnuva sonrası istatistikleri uçtu

26 Ocak 2023 Prş 09:55 9249

Beşiktaş'ın Portekizli orta sahası Gedson Fernandes son maçlarda sergilediği performansla dikkat çekiyor. Yıldız oyuncunun Kasım ayında Katar'da düzenlenen Dünya Kupası öncesi ve sonrası performansı masaya yatırıldığında ise ortaya çıkan istatistikler çok çarpıcı...

 

Takvim'de yer alan habere göre yıldız orta saha Dünya Kupası'ndan önce maç başına 40 kez topla buluşurken, kupa sonrası bu oran 61.6'ya çıkıyor. İsabetli pas 20.5'ken kupa sonrası 32.2'ye çıkmış durumda.

 

YÜKSELİŞ YAŞADI

 

Dünya Kupası öncesi maç başına şut pası 0.6 iken kupa sonrası bu oran 1.4'e, sahipsiz top kazanma ise kupa öncesi 5.0 iken kupa sonrası 9.4'e yükseldi. Gedson kupa öncesi maç başına 6.3 ile ikili mücadele kazanırken. kupa sonrası bu oranını 7.2'ye yükseltti.

 

Yıldız oyuncu kupa öncesi rakip ceza sahasında 1.1 oranında topla buluşurken, kupa sonrası bu oran 2.2'ye çıktı.

 

Maç başı şutu da 0.6'dan, 1.6'ya çıkaran yıldız oyuncu yükselen formuyla teknik direktör Şenol Güneş'in 11'nin değişmez isimlerinden olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

En Son Haberler Tümü

Beşiktaş'ta Alex Oxlade-Chamberlain şov!

Fenerbahçe'de Edin Dzeko rüzgarı!

Büyük fedakarlık

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Fenerbahçe

Bir ayrılık daha

Tete kadroda

Yeni dönem başlıyor

Yollar ayrıldı

Son durumu belli oldu

Namağlup devam ediyoruz

Ateşleyici güç

5 yıl daha

Servet ödenecek

Altay

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.