Yükleniyor...

Duygu dolu anlar

Hollanda'daki saygı duruşunda Türk futbolcu duygulu anlar yaşadı

07 Şubat 2023 Sal 19:36

Ülkemizde Bursaspor ve Giresunspor formaları giyen Ozan Can Kökçü, Wıllem III - FC Eindoven maçı öncesinde gerçekleştirilen saygı duruşunda duygu dolu anlar yaşadı. Kökçü, ağlamamak için kendisini zor tutarken takım arkadaşları tarafından teselli etti.

 

Orkun Kökçü'nün kardeşi olan Ozan Can Kökçü, Azerbaycan Milli Takımı'nda forma giyiyor. 24 yaşındaki Kökçü, Azerbaycan formasını 4 kez giydi.

 

Kökçü maç sonunda muhabirin kendisine yönelttiği 'neler hissediyorsun' sorusuna şöyle cevap verdi;

 

"Sabah uyandığımda telefonda haberleri gördüm. Anlamakta güçlü çektim. Binlerce insan enkaz altındaydı. Normalde duygusal biri değilim ancak o dakika bana ne olduğunu bilmiyorum. Tüm bu yaşananlar kalp kırıcı. Ne söyleyeceğimi de bilmiyorum. Ne yapabilirim? Bu çok zor. Hala mümkün olan maddi yardım ve katkıda bulunmak. Bunun haricinde sadece bu yaşananların bir an önce sona ermesini dilemek zorundasınız. Orada beraber oynadığım futbolcular var. Deprem sadece ülkemde değil, nerede olsa üzülürdüm."

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.