Yükleniyor...

Duygulandıran hareket

Trabzonspor formasını depremzedeler için Fenerbahçeli öğretmen satın aldı

14 Şubat 2023 Sal 00:02

Trabzonsporlu engelli bir vatandaş Emre Vural, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda elindeki imzalı Bakasetas formasını satışa çıkartarak, "Depremzede kardeşlerimiz için, şampiyonluk sezonuna ait Trabzonspor'umuzun formasını açık arttırmayla satıyorum. Bağışın tamamı AFAD'a gönderilecektir. Bakasetas'a ait olan formada imzası bulunanlar; Abdullah Avcı, Uğurcan, Hamsik, Hugo, Abdülkadir, Siopis, Denswil, Cornelius" ifadelerini kullandı.

 

Bu paylaşımın altına ertesi gün Fenerbahçeli olduğunu belirten Zehra Öztürk Silo isimli bir öğretmen, "Fenerbahçeli bir öğretmenim, bu formaya 5000₺ veriyorum" dedi.


Forma sahibi Emre Vural ise "Sayın öğretmenim; bir Fenerbahçeli olarak Trabzonspor formasına talipseniz, diğer teklifler yok hükmündedir. Forma artık sizindir" cevabını verdi ve formayı sattı.


Vural, formanın ücretini AFAD'a gönderdiği dekontu da paylaşarak, "Bir gün forma koleksiyonumu bozacağım aklıma gelmeyeceği gibi, bu formanın Fenerbahçeli birine gideceği de aklımın ucundan geçmezdi. Düzce'de yaşayan Zehra öğretmenimize kocaman teşekkürler" ifadelerini kullandı.

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.