Yükleniyor...

ESKİ GÜNLERİNİ ANLATTI

Kevin-Prince Boateng: "Bir günde üç araba aldım"

11 Eylül 2019 Çrş 14:17 9109

Kevin-Prince Boateng: "Bir günde üç araba aldım" İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Fiorentina forması giyen Kevin-Prince Boateng geçmişte yaşadığı günleri anlattı.

 

"Ben bir aptalım"

 

La Repubblica'ya konuşan Boateng, Futbolu bir iş olarak görmedim. Ben bir aptalım. Yetenğim vardı. Antrenmana en son ben giderdim ama ilk çıkan ben olurdum. Sürekli arkadaşlarımla dışarı çıkardım. Param vardı, kral gibi yaşadım. Hiç spor salonuna gitmedim." dedim.

 

"Bir günde üç araba aldım"

 

Tottenham günlerini değerlendiren Boateng, "Tottenham'dayken bir günde üç araba aldım: Lamborghini, Hummer ve Cadillac. Gençlere de şunu söyledim: 'Mutluluğu satın alamazsınız.' Oynamadım, ailemle ilgili problemlerim vardı ve kadro dışıydım." şeklinde konuştu.

 

Boateng, "Maddi şeylerle mutluluk arıyordum. Bir araba seni bir haftalığına mutlu eder. Üç hafta boyunca mutlu olmak için üç araba aldım." açıklamasını yaptı.

 

"Harika takımlar Chiesa ile ilgileniyordu"

 

Takım arkadaşı Chiesa hakkında konuşan Boateng, "Burada kalmaya karar verdi. O genç ve onu çok iyi anlıyorum. Harika takımlar onunla ilgileniyordu. Ama burada iyi işler yapmaya devam etmeli. Çok güçlü bir oyuncu ve Euro'da oynamak istiyor. Onu çok rahat görüyorum." ifadelerini kullandı.

 

"Irkçı olmadan önce cahiller"

 

İtalya'daki ırkçılık konusuna değinen Boateng, "Stadyum'larda yapılan ırkçı tezahüratlarda, büyükbabalarımızın kölesi oldukarını bize hatırlatmak  istiyorlar. Ancak bunları yapanlar ırkçı olmadan önce çok cahiller. Cehalet kaldırılmalı. Okulda bir saatlik eğitim almalılar. Çocuklara hepimizin aynı olduğunu söylemeliyiz. Onlar bizim geleceğimiz" dedi.

 

En Son Haberler Tümü

2-1

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

NİKAH TAZELEDİ

İBB'NİN YERİNE İTÜ

BİR MADALYA DAHA

NEREDEN NEREYE

RÜYA TAKIM AÇIKLANDI

6 YIL OLDU

DROGBA SEÇİLDİ

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

SEVGİLİM DE SİYAHİ

MADONNA HAKKINDA FLAŞ İDDİA

BÜYÜK TEHLİKE

GIF Sundsvall - Djurgarden

Paços de Ferreira - Desportivo Aves

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.