Yükleniyor...

F.BAHÇE'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Cüneyt Çakır...

23 Ocak 2019 Çrş 09:04 9228

Fenerbahçe, siteden Cüneyt Çakır ve hakemleri topa tuttu “Basit hakem hatası olarak geçiştirilemez  bir tablo var” denildi.

 

Fenerbahçe, Bursa maçında tartışmalı hakem kararları ile ilgili siteden bir açıklama yapıp maçın hakemi Cüneyt Çakır ve diğer hakemler için eleştiride bulundu. "Basit hakem hatası denilerek geçiştirilemeyecek, kabul edilebilir sınırların çok üzerinde bir tablo" denen bildiride şöyle denildi:

 

"YİNE SORU İŞARETİ VARDI"
"SKRTEL'IN gözleri önünde çekilerek düşürülmesi sonrası, penaltı kararı vermek yerine, korneri tekrarlatan Cüneyt Çakır bu kararıyla daha maçın başında en iyimser yaklaşımla, her Fenerbahçe maçında olduğu gibi yine kafasında soru işaretleri ile maçı yönetmeye çıktığını gözler önüne sermiştir. Mehmet Ekici'ye yapılan gözleri önündeki sakatlamaya yönelik faule sarı kart göstermekle yetinmiştir.

 

"ÇAKIR, FENER'DE KARARLI"
ÇAKIR, söz konusu Fenerbahçe olduğunda, en net futbol kurallarını bile göz ardı ederek düdük çalabilecek dirayet ve kararlılıkta olabileceğini tüm kamuoyuna ilan etmiştir. Valbuena'ya yapılan çok net faulü, defalarca izlemesine rağmen görmek istemeyen Cüneyt Çakır, ofsayt pozisyonunda da yardımcı hakemiyle beraber, rakip oyuncunun Volkan Demirel'in görüş açısını kısıtlayarak hamle şansını düşürdüğünü görmezden gelmiştir."

 

"GELECEKTEN ENDiŞELiYiZ" 
VAR sistemi ile pozisyonların soğukkanlı şekilde defalarca izlenme imkanına rağmen yapılan hatalar, gelecek haftaları açısından tarafımızca endişe ile karşılanmaktadır. İyi niyetli ve masum olduğuna kimsenin bizleri inandıramayacağı, futbol oyun kuralları dışında göz göre göre gerçekleşen hakem hatalarına karşı susmayacağız. Camiamız için her mücadeleyi verecektir.

 

ÇAĞRI: YAPTIRIM UYGULAYIN 
TFF ve MHK'dan, Türk futbolundaki tüm takımlarla ilgili, hakemlerin kafalarındaki soru işaretleri ve ön yargıları bitirmesini ve bu yönde ivedilikle çalışmalar gerçekleştirmesini beklemekteyiz. Bu çalışmaların ardından, kafalarındaki soru işaretlerini bitiremeyip gördüklerini çalmaktan imtina eden hakemlerimize gerekli yaptırımların mutlaka uygulanması gerektiğini belirtiriz.

En Son Haberler Tümü

Cardiff City - Huddersfield Town

3 YILLIK SÖZLEŞME

BECKHAM'A 50 MİLYON DOLARLIK FATURA

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

BEŞİKTAŞ'TAN TFF 1'E

BURSASPOR'DA GELİŞME

TAM 7 FUTBOLCU

CİMBOM'DA B PLANI

F.BAHÇE İLE G.SARAY'DA İSTİYORDU

FİORENTİNA, YUTO NAGATOMO'YA GÖZ DİKTİ

MONACO'DAN BİR TRANSFER DAHA

İNGİLTERE'DE IRKÇILIK TARTIŞMALARI SÜRÜYOR

"BELKİ GELECEK YIL FUTBOLU BIRAKABİLİRİM"

YENİ TAKIM GELİYOR

RESMİ AÇIKLAMA BUGÜN

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.