Yükleniyor...

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARI KIZDIRACAK LAFLAR

Van Persie sabır sınıyor

10 Ocak 2019 Prş 17:57 9164

Hollanda temsilcisi Feyenoord'da forma giyen Robin van Persie, Fenerbahçe'de oynadığı döneme ilişkin tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertli ekipte hayal kırıklığından öte gidemeyen Van Persie, o günlerde futboldan keyif alma duygusunu kaybettiğini öne sürdü.

 

Sezon sonunda futbolu bırakacak olan Robin van Persie, Hollanda basınına yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe günlerine ilişkin sarı lacivertli taraftarları kızdıracak sözler sarfetti.

 

Hollanda ekibi Feyenoord’un Marbella'da gerçekleştirdiği kampta basına konuşan 35 yaşındaki deneyimli oyuncu, Fenerbahçe’de oynadığı dönemde futboldan keyif alma duygusunu kaybettiğini ifade etti.

 

Feyenoord'a futboldan keyif almak için geri döndüm. Fenerbahçe'de bu duyguyu kaybetmiştim ama Rotterdam'da tekrar geri kazandım. İşime geri döndüm. 6 ay sonra futbolu bırakacağım. Hollanda Futbol Federasyonu ile ilerde ne yapacağımızı henüz belirlemedik.

 

  • Van Persie, 2015 yazında Manchester United'dan geldiği Fenerbahçe'de 2,5 sezon geçirmiş ve sergilediği performansla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

En Son Haberler Tümü

NET SKOR

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

DÜNYANIN EN ZOR YARIŞI

OY BİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

"ATLETICO HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

KAMPA GİDEBİLİR

3 YILLIK SÖZLEŞME

ATİBA KULÜBEYE

FORMAYI GİYDİ

YENİDEN BAŞKAN

HALUK ULUSOY'DAN KÖTÜ HABER

YASİR SUBAŞI AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE'NİN BORCU AÇIKLANDI!

POGBA, MANCHESTER UNİTED'TAN AYRILMA YOLUNDA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.