Yükleniyor...

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARI KIZDIRACAK LAFLAR

Van Persie sabır sınıyor

10 Ocak 2019 Prş 17:57 9117

Hollanda temsilcisi Feyenoord'da forma giyen Robin van Persie, Fenerbahçe'de oynadığı döneme ilişkin tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertli ekipte hayal kırıklığından öte gidemeyen Van Persie, o günlerde futboldan keyif alma duygusunu kaybettiğini öne sürdü.

 

Sezon sonunda futbolu bırakacak olan Robin van Persie, Hollanda basınına yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe günlerine ilişkin sarı lacivertli taraftarları kızdıracak sözler sarfetti.

 

Hollanda ekibi Feyenoord’un Marbella'da gerçekleştirdiği kampta basına konuşan 35 yaşındaki deneyimli oyuncu, Fenerbahçe’de oynadığı dönemde futboldan keyif alma duygusunu kaybettiğini ifade etti.

 

Feyenoord'a futboldan keyif almak için geri döndüm. Fenerbahçe'de bu duyguyu kaybetmiştim ama Rotterdam'da tekrar geri kazandım. İşime geri döndüm. 6 ay sonra futbolu bırakacağım. Hollanda Futbol Federasyonu ile ilerde ne yapacağımızı henüz belirlemedik.

 

  • Van Persie, 2015 yazında Manchester United'dan geldiği Fenerbahçe'de 2,5 sezon geçirmiş ve sergilediği performansla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

En Son Haberler Tümü

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

BEKLENEN AN GELDİ

REAL MADRİD - ANADOLU EFES

F.BAHÇE BEKO - OLYMPİAKOS

UEFA KUPASI TÜRKİYE'YE GELİYOR

YARIM ASIRLIK ÇINARDAN ŞOK KARAR

G.SARAY'DA TRANSFER DEPREMİ

F.BAHÇE'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

GALATASARAYLI YILDIZA DEV TEKLİF

BEŞİKTAŞTA TRANSFER GÜNDEMİ

FRANSIZ AHLAKSIZLIĞI

GTA 3 EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR

PUBG İÇİN DEV GÜNCELLEME YAYINDA

YUNUS AKGÜN'DEN AÇIKLAMA

CİMBOM AVANTAJI KAPTI

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.