Yükleniyor...

Forma sözü verdi

Depremzede kardeşlere Arda Güler sürprizi

13 Şubat 2023 Pzt 17:30 9170

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya'da evleri kullanılamaz hale geldiği için çadırda kalan 13 ve 9 yaşındaki iki kardeş, Fenerbahçeli Arda Güler'den gelen telefonla büyük mutluluk yaşadı.

 

Merkez üssü Kahramanmaraş'ta 9 saat arayla 2 büyük deprem meydana gelmesinin ardından spor camiasının bu bölgeye hem maddi hem de manevi desteği sürüyor. Malatya'da evleri kullanılamaz hale geldiği için çadırda kalan, Muhammet ve Yasir'i görüntülü arayan Arda Güler, iki kardeşe moral verdi.

 

Fenerbahçeli Arda Güler'in telefonunun kendilerini çok mutlu ettiğini anlatan Altun kardeşler, "Arda ağabey ile görüştüğümüzde çok mutlu olduk. Çünkü ilk kez bir futbolcuyla görüşüyorduk ve en sevdiğimiz futbolcuydu. Çok duygulandık, heyecanlandık, karışık bir şeydi. Arda ağabey aradığında çok heyecanlıydık. Depremden dolayı da çok üzgün olduğumuz için o mutluluk onu bastırdı. Bizi tesislere ve maça da davet etti çok mutlu olduk" şeklinde konuştular.

En Son Haberler Tümü

Süper Lig

Teklifle geliyorlar

Fenerbahçe tarihine geçebilir

Süper Kupa

Galatasaray

Fenerbahçe

Fred'in durumu belli oldu

Favori değişti

Kararını sezon sonunda verecek

Müjdeli haber geldi

Kara Kartal evinde hata yapmadı

Başakşehir maçında 5 gol

Beşiktaş'tan flaş karar

Süper Kupa

Beşiktaş

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.