Yükleniyor...

Frankfurt'tan açıklama geldi!

Rıdvan Yılmaz...

17 Haziran 2022 Cum 13:44

Eintracht Frankfurt, Beşiktaş'ın sol beki Rıdvan Yılmaz'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rıdvan'ın Transfer durumuyla ilgili "Rıdvan gidiyor. Bir sol bek olarak Rıdvan'ın gittiği fiyat, bana göre çok iyi. Kamuoyuna bakıyorum beğenmiyorlar. '10 milyon Euro dedin' diyorlar. Pazarlık yapıyorum, ne diyecektim başka? Sonraki satıştan pay var, çok garanti bonuslar var. Frankfurt'la Rıdvan Yılmaz için ödeme planında henüz anlaşamadığımız için biraz ayak sürtüyorum açıkçası. Yaklaşık 6.5 milyon Euro Beşiktaş kasasına girecek. 4 milyon Euro yüzde 100, 6 milyon Euro yüzde 99, 6.5 milyon Euro yüzde 90 kasamıza girecek. Artı bir de %20 bir sonraki satışından gelir elde edeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

 

Eintracht Frankfurt'un CEO'su Markus Krösche, Alman basınına yaptığı açıklamada "Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic'in verebileceklerinden çok uzakta. Takıma itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse olağanüstü şeyler beklememeli. Çünkü zamana ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

 

Rıdvan Yılmaz'ın takıma adapte konusunda zamana ihtiyacı olacağını da vurgulayan Krösche, "İlk sezonda her şeyi, herkesi tanıması ve takımla kaynaşması gerekiyor. Bu da zaman alacak" dedi.

En Son Haberler Tümü

Ayrılığı kendisi açıkladı

Fırtına ayrılığı açıkladı

Akıllı Canlı Kuponlar

Yuvaya döndü

Kanarya arayış içerisinde

Minamino imzayı attı

Cimbom'da forvete sürpriz aday!

Kanarya'dan Emre Mor hamlesi

Beşiktaş

Dev gelir

Kesenin ağzı açıldı

Mbwana Samatta konuştu

Beşiktaş

Yeni adresi belli oldu

Veda etti

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.