Yükleniyor...

"FUTBOL ÖNCELİĞİNİ KAYBETTİ"

Reina açıklamalarda bulundu

25 Mart 2020 Çrş 11:22 9126

Corona virüse yakalandığından şüphelenen ancak test yaptıramadığı için sosyal izolasyon uygulayan Aston Villa'nın kalecesi Pepe Reina, kendisini şanslı hissetiğini ama uygun şartlara sahip olmayan insanlar için endişelendiğini söyledi.

 

Premier Lig ekibi Aston Villa'nın İspanyol kalecisi Pepe Reina, corona virüs hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Corona virüs testi yaptırmak istediğini ancak talebinin kabul edilmediğini söyleyen Reina, "Burada gerçekten çok kötü hissetmiyorsanız test yapmıyorlar. Ben hastalığın semptomlarına sahip olduğunu düşünüyorum. Benimle yaşayanlardan bu sebeple kaçtım" dedi.

 

Sosyal izolasyon uygulayan Aston Villa kalecisi aynı zamanda kendisini şanslı gördüğünü ve uygun şartlara sahip olmayan insanlar için endişelendiğini söyledi.

 

Reina bu konu hakkında; "Biz büyük evlerde yaşayan ve büyük bahçelere sahip insanlarız. Asıl 70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeliyim" dedi.

 

37 yaşındaki kaleci ayrıca futbolun içinde bulunduğu durum için ise "Futbol önceliğini kaybetti. Bu sezon bir daha sahaya çıkar mıyız emin değilim. Kapalı kapılar ardında oynamak bana hiç mantıklı gelmiyor. Tabii ki ekonomik kaygılar olduğunun farkındayım ancak bu her sektör için geçerli." diye konuştu.

 

En Son Haberler Tümü

BEŞİKTAŞ'TAN DORUKHAN TOKÖZ AÇIKLAMASI

İKİNCİ KAPTANLIĞI ALACAK

HASAN ALİ'NİN CEVABI BEKLENİYOR

1 MİLYON EURO VERİRLERSE GİDECEK

DORUKAN TOKÖZ:

FLOYD VE TİGER WOODS'TAN SONRA 3. SIRADA

TÜRKİYE'DE SAĞLIK SİSTEMİ ÇOK İYİ

BELARUS'TA LİGLERE ERTELEME YOK

10 TON GIDA YARDIMI

KARANTİNA BUNU DA YAPTIRDI

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI'NA DESTEK

WNBA'DE SEZON AÇILIŞI ERTELENDİ

ZARARI SİGORTA ŞİRKETİ ÖDEYECEK

YAŞLILAR İÇİN 10 KM PEDAL ÇEVİRİYOR

WERNER, LİVERPOOL'A GİDECEK Mİ?

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.