Yükleniyor...

Galatasaray ile ilgili çarpıcı açıklamalar

Selçuk İnan: "Galatasaray'ı çalıştırmak isterim"

16 Mart 2023 Prş 15:11

Kasımpaşa Teknik Direktörü Selçuk İnan, A Spor'a hedeflerinden bahsetti.

 

Selçuk İnan yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 4 aydır görevdeyim. Bu ilk teknik direktörlük deneyimim. Çok mutluyum. En mutlu olduğum şeylerden bir tanesi kendimle beraber takımın da geliştiğini görebiliyorum. Geldiğimiz zamanla şimdi arasında çok fark var. Oyuncuların gelişime açık olması beni ayrıca mutlu ediyor." dedi.

 

Ligdeki sıralamalarından bahseden İnan, "Oyun olarak belli bir şeyi yakaladık. Ofans gücümüzü de biraz arttırdık ama henüz istediğim sonuçları alamadık. Bütün puanlara talibiz. Alt taraf çok çekişmeli ve bu da ligin kalitesini gösteriyor. Her takım her takımı yenebilecek seviyede. Yukarılara tırmanmak için seri yakalamamız gerekiyor. İlk amacımız bu seriyi yakalamak." ifadelerini kullandı.

 

Klopp'u örnek aldığını söyleyen genç çalıştırıcı, "Öncelikli hedefim kendi ülkemde en yukarılara çıkabilmek. Milli takım düzeyinde de bunu hedefliyorum. Sürekli bir hedef için uğraşıyorum. Jürgen Klopp'un oynattığı futbolu benimsiyorum. Ama her ortam o sistemi oynatmanıza müsaade etmeye biliyor." diye konuştu.

 

Selçuk İnan ayrıca, "En üstü hep hedefledim. Galatasaray en üst seviye Türkiye'de. 9 sene futbolculuk, 2 sene de yardımcı antrenörlük yapmış, ayrıca takımın kaptanlığını yapmış biri olarak orada teknik direktör olmak benim için büyük onur olur. İnşallah zamanı geldiğinde ve layık görüldüğümde o göreve layık işler yapabilirim." açıklamasını yaptı.

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.