Yükleniyor...

GALATASARAY

Mostafa Mohamed'in kırmızı kart cezası belli oldu

05 Mart 2021 Cum 21:45 9496

Galatasaray'ın Mısırlı yıldızı Mostafa Mohammed'in kırmızı kart cezası açıklandı. Golcü futbolcu 1 maç ceza aldı. Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaraylı futbolcu Mostafa Mohamed'e 1 maç men ve 13 bin TL para cezası verdi.

 

PFDK'nın kararı şu şekilde;

 

"Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 05.03.2021 tarih, 55 sayılı ve Galatasaray’nin başvurusu doğrultusunda yapılan toplantısında almış olduğu karar aşağıda belirtilmiştir.

 

Galatasaray sporcusu Mostafa Mohamed hakkında, 03.03.2021 tarihinde oynanan Ankaragücü-Galatasaray Süper Lig müsabakasında görmüş olduğu kırmızı kart nedeniyle ceza verilmemesine ilişkin talebinin incelenmesi neticesinde FDT’nin 86/2. ve 86/3. Maddesi uyarınca kart uygulamalarının sadece şahısta hata halinde ortadan kaldırılabileceği ve diğer hallerde hakem kararlarının bağlayıcı olduğu hususları dikkate alınarak somut olay yönünden şahısta hata hali bulunmadığından talebin reddine,

 

Galatasaray sporcusu Mostafa Mohamed'in rakip takım sporcusuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 resmi müsabakadan cezası ve 13.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir."

En Son Haberler Tümü

TRANSFERİN GÖZDESİ

YENİ GİRİŞİMİ ELEŞTİRDİ

GÜNDEM OLDU

YENİDEN SEÇİLDİ

TURNUVA ÖNERİSİ

FENERBAHÇE

TFF 1.LİG

MAÇA DAMGA VURDU

MİLLİ TAKIMLAR

İSYAN ETTİ

GALATASARAY

ANLAŞMA SAĞLANDI

İLK AÇIKLAMA GELDİ

TRABZONSPOR

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.