Yükleniyor...

GALATASARAY

Sıcak saatler! Seçimde Adnan Polat...

22 Mart 2021 Pzt 12:50 10048

Galatasaray'da geçen ay divan başkanlığına bir daha aday olmayacağını ama hizmete devam edeceğini söyleyen Eşref Hamamcıoğlu dünkü toplantıda beklenen açıklamayı yaptı.

 

Hamamcıoğlu, "Görev süresince büyük destek aldık. Bu duruma teşekkür ve minnet borçluyum. Bizler her şeyini Galatasaray'dan alan insanlarız. Dolayısıyla da artık hepimiz özellikle divan kurulu üyeleri olarak aldıklarınızı Galatasaray'a verme aşamasına geldik. O bakımdan ben de özellikle divan kurulu üyelerimizden ve camiamızın her kesiminden gelen talep ve teveccühlere duyarsız kalmayacağım. Eğer bir seçim tarihi belli olduğu zaman görev verilmesi halinde de bu görevden kaçınmayacağımı ve bu konuda çalışmalar içinde olduğumu, projeler içinde olduğumu da buradan beyan etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

 

HENÜZ NETLEŞMEDİ

 

Galatasaray'da diğer başkan adayları Burak Elmas ve Metin Öztürk'ün çalışma arkadaşları, ekibi medya önünde de tanıtıldı ancak yönetim ve diğer kurullar henüz netleşmedi.

 

FİNANSAL OLARAK GÜÇLÜ

 

Eşref Hamamcıoğlu da kendisinin de açıkladığı gibi bir süredir çalışmalarını yürütüyor. Yönetim listesi tam olarak netleşmese de Levent Yaz, Gürkan Eliçin, Cemal Özgörkey gibi hem tecrübeli hem de finansal olarak da güçlü bir ekiple çalıştığı belirtiliyor.

 

ADNAN POLAT SÜRPRİZİ

 

Galatasaray'da eski başkan Adnan Polat'ın da aday olacağı yönündeki iddialar yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Ancak Polat'ın henüz kesin bir kararı yok. Mevcut yönetimle, Adnan Polat'a yakın kesim ortak aday üzerinde bir süredir fikir alışverişi yapsa da ortak aday olarak görülen Yiğit Şardan henüz net bir karar vermedi.

 

Öte yandan geçtiğimiz aylarda da ismi geçen, camia tarafından sıkça takdir edilen eski yönetici Hakan Üstünberk, işlerinin yoğunluğu sebebiyle adaylığı düşünmüyordu. Fakat Mustafa Cengiz, Adnan Polat, Yiğit Şardan, Hakan Üstünberk, ekseninde yapılacak son istişare sonucu bir aday listesi oluşması bekleniyor. Öte yandan bir başka başkan adayı Tuncer Hunca'nın ise Ömer Tümay ile yola çıktığı gelen bilgiler arasında.

En Son Haberler Tümü

TRANSFERİN GÖZDESİ

YENİ GİRİŞİMİ ELEŞTİRDİ

GÜNDEM OLDU

YENİDEN SEÇİLDİ

TURNUVA ÖNERİSİ

FENERBAHÇE

TFF 1.LİG

MAÇA DAMGA VURDU

MİLLİ TAKIMLAR

İSYAN ETTİ

GALATASARAY

ANLAŞMA SAĞLANDI

İLK AÇIKLAMA GELDİ

TRABZONSPOR

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.