Yükleniyor...

HEDEF 250 MİLYON STERLİN

Liverpool taraftarı Mbappe için para topluyor

07 Mart 2021 Paz 15:37 10155

Bu sezon işlerin yolunda gitmediği Liverpool'da taraftarlar sazı eline almak istiyor. Kırmızılar'ın 2 çılgın taraftarı internet sitesi üzerinden başlattıkları "Kylian Mbappe'yi Liverpool'a getir" kampanyasıyla 250 milyon Sterlin toplayarak Mbappe'nin bonservis ücretini toplamayı hedefliyor.

 

2022 yazında Paris Saint-Germain'le sözleşmesi sona erecek Kylian Mbappe için Real Madrid ve Liverpool, Fransız yıldıza imza attırmak istiyor. Fakat Liverpool cephesinde corona virüsün oluşturduğu ekonomik sıkıntılar transferde İngiliz devinin ilerlemesini zorlaştırıyor.

 

Bu durumun farkında olan 2 İngiliz taraftar, GoFundMe üzeriden "Get Mbappe to Liverpool (Mbappe'yi Liverpool'a getir)" kampanyası başlattı. 212 kişinin bağış yaptığı kampanyada 2,607 Sterlin toplandı.

 

Taraftarlar kampanya için, "Liverpool'un bu transfer için bütçesi yok. Biz de dünyadaki taraftarlarımızla beraber bu parayı toplayabileceğimizi düşündük. Hadi futbol dünyasını şok edelim! 100 milyon Liverpool hayranı var. Herkes 2,50 Sterlin bağışlarsa Kylian'ı transfer etmek için yeterli para çıkar. Tüm zamanların en büyük transferini gerçekleştirmek için ilk ve en büyük taraftar oluşumunu oluşturmak için birlik olalım!" ifadelerini kullandı.

En Son Haberler Tümü

TRANSFERİN GÖZDESİ

YENİ GİRİŞİMİ ELEŞTİRDİ

GÜNDEM OLDU

YENİDEN SEÇİLDİ

TURNUVA ÖNERİSİ

FENERBAHÇE

TFF 1.LİG

MAÇA DAMGA VURDU

MİLLİ TAKIMLAR

İSYAN ETTİ

GALATASARAY

ANLAŞMA SAĞLANDI

İLK AÇIKLAMA GELDİ

TRABZONSPOR

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.