Yükleniyor...

Heyecanlandıran olay

Fenerbahçe'nin transferdeki gözdesi Saldanha'dan açıklama geldi

31 Ocak 2024 Çrş 18:19 9169

Fenerbahçe'nin transferdeki gözdeleri arasında yer aldığı iddia edilen Matheus Saldanha gecikmeli de olsa Partizan'ın, Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki devre arası kampına katıldı. Hatta Botev'le oynanan hazırlık maçında golünü de attı. Tatil için gittiği ülkesi Brezilya'da kaldığı dönemde TV Integração'ya verdiği röportaj yayınlandı.

 

Transfer sözleri dikkat çekti. 

 

Bu başarımın uzun süredir devam eden bir çalışmanın sonucu olduğuna inanıyorum. Her zaman kişisel olarak gelişmeye çalışıyorum. Doğru takıma düştüğüme inanıyorum. Bu da takımın oyun tarzından dolayı bana fayda sağlıyor.

 

Her zaman hedefe daha yakın olan agresif bir takım. Bu benim gol atmamı, asist yapmamı ve takıma yardımcı olmamı kolaylaştırıyor.

 

Transfer şu anda önceliğim değil. Serie A'da ya da La Liga da oynamak her oyuncunun tabii ki hayalidir. Benim de öyle. Kariyerimde hiç bu kadar şampiyon olmaya yakın olduğumu hissetmedim. Ayrılık önceliğim değil.

En Son Haberler Tümü

Beşiktaş

Fenerbahçe

"Burada devam etmeyecek gibi"

'Yaşlı, yaşlı, benim yaşımda'

'Şampiyon ikili!'

Üst üste 3. kez

Fenerbahçe

Şampiyonlar Ligi

Milli Takımlar

Voleybol

Burak Kızılhan'dan Galatasaray'a gönderme

Okan Buruk imzayı attı

Amartey'e sürpriz talip

Galatasaray'a veda mı ediyor?

Al Shabab harekete geçti

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.