Yükleniyor...

İŞİNE GELİRSE

Yönetimden Sinan'a: Teklifimiz bu istediğinle görüş!

24 Mart 2019 Paz 12:08 9149

600 bin euro alan Sinan’a 1 milyon euro teklif edildi, gurbetçi futbolcu beğenmedi. Genoa ile temasta olan 25 yaşındaki futbolcunun menacerine, “tekifimiz bu, yükseltmeyeceğiz. İstediğinizle görüşebilirsiniz” denildi.

 

5 sezonluk Galatasaray kariyerinde 110 maça çıkıp, 32 gol atan Sinan Gümüş’le lig bitiminde yollar ayrılabilir. Mukavelesi sona erecek 25 yaşındaki hücum oyuncusuna yönetim yeni kontrat teklif ederken, 600 bin Euro’luk yıllık ücreti; 1 milyon Euro’ya (6.5 milyon TL) yükseltildi. Ancak Sinan bu rakamı beğenmedi ve iddiaya göre 1.5 milyon Euro istedi. Galatasaray Yönetimi ücret konusunda geri adım atmazken, Sinan’ın son günlerde Hoffenhaim ve Genoa gibi kulüplerle görüştüğü haberleri çıkmaya başladı. Bunun üzerine oyuncunun menacerine haber gönderen Sarı-Kırmızılı yetkililerin, “Teklifimiz bu, yükseltmeyeceğiz. İstediğiniz takımla görüşebilirsiniz” denildi.

 

En Son Haberler Tümü

YÖNETİME TEPLİ

TEKLİFİ KABUL ETTİ

ASLAN YOLUNDA

4 OYUNCU CEZA SINIRINDA

TOLGAY'A ŞOK TEPKİ

GEÇEN SEZONUN GERİSİNDE

MARCELO:

BAŞARI

KAZA SONRASI AÇIKLAMA

YOĞUN TEPKİ

GERGİNLİK

ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ...

HÜSRAN

FORVET ARANIYOR

UYUM

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.