Yükleniyor...

İTALYA SERİE A

Theo Hernandez’e beraat, Luisa Kremleva’ya tutuklama

17 Ocak 2020 Cum 14:28 9371

Milan’ın Fransız sol beki Theo Hernandez tecavüz davasından beraat etti. Rus model Luisa Kremleva ise tecavüz suçunu uydurduğu için tutuklandı. Rus model İspanya’nın Marbella kentinde geçirdikleri bir gecede Hernandez’in kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti. Davanın açıldığı 2017 senesinde genç oyuncu Real Madrid forması giyiyordu.

 

Kremleva, birlikte vakit geçirdikleri Olivia Valere Gece Kulübü’nün park yerinde futbolcunun kendisiyle rızası dışında cinsel birlikteliğe teşebbüs ettiğini ve buna izin vermeyince de futbolcu tarafından dövüldüğünü iddia etmişti. Ancak mahkeme tarafından ulaşılan güvenlik kaydında ikili arasında böyle bir durum olmadığı görülüyor. Kremleva’nın yere düştüğü ve ardından da çiftin gece kulübünden sakin bir biçimde gece kulübünden ele ele çıktıkları tespit edildi.

 

Rus modelin bir diğer iddiası da ünlü oyuncunun kendisine ilaç verdiği yönündeydi. Ancak tıbbi kontrollerin ardından Kremleva’nın kanında herhangi bir kimyasala rastlanmadı.

 

İftirası ortaya çıkan Kremleva, tutunduklandı ve hapis istemiyle yargılanacak.

 

En Son Haberler Tümü

TÜRKİYE'YE GELİYOR

1 YILLIK ANLAŞMA

TRANSFER OLACAK MI?

DEPLASMANDA KAYIP

2-5

34.6 MİLYON EURO

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALANDI

5 YILLIK SÖZLEŞME

1 AY YOK

TEKLİF REDDEDİLDİ

1 YILLIK İMZA

OZAN'IN CEZASI BELLİ OLDU

SÜPER LİG

UEFA AVRUPA LİGİ

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.