Yükleniyor...

İTALYA SERİE A

Theo Hernandez’e beraat, Luisa Kremleva’ya tutuklama

17 Ocak 2020 Cum 14:28 9267

Milan’ın Fransız sol beki Theo Hernandez tecavüz davasından beraat etti. Rus model Luisa Kremleva ise tecavüz suçunu uydurduğu için tutuklandı. Rus model İspanya’nın Marbella kentinde geçirdikleri bir gecede Hernandez’in kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti. Davanın açıldığı 2017 senesinde genç oyuncu Real Madrid forması giyiyordu.

 

Kremleva, birlikte vakit geçirdikleri Olivia Valere Gece Kulübü’nün park yerinde futbolcunun kendisiyle rızası dışında cinsel birlikteliğe teşebbüs ettiğini ve buna izin vermeyince de futbolcu tarafından dövüldüğünü iddia etmişti. Ancak mahkeme tarafından ulaşılan güvenlik kaydında ikili arasında böyle bir durum olmadığı görülüyor. Kremleva’nın yere düştüğü ve ardından da çiftin gece kulübünden sakin bir biçimde gece kulübünden ele ele çıktıkları tespit edildi.

 

Rus modelin bir diğer iddiası da ünlü oyuncunun kendisine ilaç verdiği yönündeydi. Ancak tıbbi kontrollerin ardından Kremleva’nın kanında herhangi bir kimyasala rastlanmadı.

 

İftirası ortaya çıkan Kremleva, tutunduklandı ve hapis istemiyle yargılanacak.

 

En Son Haberler Tümü

''KARAR SİYASİ''

18 MİLYON EURO

TRABZONSPOR

OZAN'I İZLEMEK İÇİN DERBİYE GELİYORLAR

KAZANANA SEVİNME, YAŞASIN BERABERLİK!

HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

MECLİS'TE DİLE GETİRİLDİ

ÖNLEM ALINDI

RAKİP REAL MADRİD

YENİ TAKIMINI BULDU

LİDERLİĞİN ŞİFRESİ

VOLEYBOL

ŞİLİ'DE OLAYLI MAÇ

ŞUT BİLE ATAMADILAR

YİNE HAYRAN BIRAKTI

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.