Yükleniyor...

KAPTANI DEĞİŞTİRDİ

Samet Aybaba'nın ilk icraatı

13 Kasım 2020 Cum 17:32 10800

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kulüp Başkanı Berna Gözbaşı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, bir restoranda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Aybaba, Kayserispor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu vurgulayarak, "Elimizde iyi bir oyuncu kadrosu var. Saha içiyle ilgili bazı sorunlar ve bazı bireysel sorunlar var. Bunları çözmeye başladık. Ligin daha başındayız" diye konuştu.

 

"Sapunaru ile görüşerek onu takım kaptanı yaptım"

 

Takım içi organizasyonlarla ilgili de bazı değişiklikler yaptıklarının altını çizen Aybaba, bu değişikliklere kaptanlık değişimiyle başladıklarını söyledi.

 

Aybaba, "Bugün kaptan Hasan Hüseyin Acar'la görüştüm ve üzerindeki baskının takım kaptanlığından olup olmadığını sordum. Kendisi de gayet samimi bir şekilde baskının kaptanlıktan kaynaklandığını söyledi. Bunun ardından Cristian Sapunaru ile görüşerek onu takım kaptanı yaptım" dedi.

 

"Kayserispor'u hak ettiği yere getireceğiz"

 

Takımından ve oyuncularından memnun olduğunu vurgulayan Aybaba, şöyle devam etti:

 

"Hızlı bir şekilde sonuç almamız lazım. Daha önce göreve geldiğimde burada çok zorlu bir takım vardı. 7-8 kez soyunma odası toplantısı yapmamıza rağmen hiçbir sorunu çözemedik. Bu gelişimde hiçbir oyuncu benim odama gelmedi. Çünkü kulüp toparlanmış ve oyuncuların saygı duyacağı bir kulüp haline gelmiş. Şimdi iyi oyuncularımız, genç ve yetenekli oyuncularımız var. Bunların hepsinden faydalanarak Kayserispor'u hak ettiği yere getireceğiz."

En Son Haberler Tümü

DİOP HAYATINI KAYBETTİ!

2-0

SÜPER LİG'DE BİR AYRILIK DAHA

İLKİ YAŞADI

12 DEV ADAM SİFTAH YAPTI

SÜPER LİG

FENERBAHÇE

DENİZLİSPOR MAÇINDA YOK

KASIMPAŞA MAÇINDA YOK

2-0

GALATASARAY

TARİHİ GALİBİYET

113 MAÇ SONRA GELEN SEVİNÇ

FUAT ÇAPA GALİBİYETLE DÖNDÜ

1-0

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.