Yükleniyor...

KARTAL'A SAMBACI SAĞ BEK

Beşiktaş'tan Douglas harekatı

11 Ocak 2019 Cum 11:02 9207

Sivasspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, "Beşiktaş'tan Douglas için bir talep var. Mevkinde iyi bir oyuncu. Biz de Fatih Aksoy için temastayız" dedi.

 

Siyah-beyazlı yönetim, transfer harekatında rotasını değiştirdi.Burak Yılmaz ve Isimat Mirin'i alarak kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarı üzerine sağ bek takviyesi için girişimlerini hızlandırdı.Hatta Başkan Fikret Orman, yanına yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'un da alarak İtalya'ya giderek burada hem sağ bek adayları ve hem de kulüpleriyle görüşmelerde bulundu.Ancak tüm bunlara rağmen siyah-beyazlıların sağ gösterip sol vurması bekleniyor.Öyle ki Başkan Orman yurt dışında birçok isimle temas geçerken, Sivasspor'un Brezilyalı sağ beki Douglas'ı resmen istediği ortaya çıktı.

 

GÖRÜŞME OLACAKSivasspor teknik direktörü Hakan Keleş, Beşiktaş'ın 28 yaşındaki sağ bek Douglas'ı transfer etmek istediğini söyledi.Keleş açıklamasında, "Douglas mevkisinde çok iyi bir futbolcu, onu sezon başında Barcelona'dan kiraladık.Beşiktaş'tan kendisi için bir talebi oldu." diye konuştu. Keleş'in ardından yaptığı, "Biz de Beşiktaş'tan Fatih Aksoy ile ilgileniyoruz" açıklama, akıllara "Douglas-Fatih Aksoy" takasını getirdi.Beşiktaş cephesi bu transferle alakalı bir açıklamada bulunmazken, Başkan Orman'ın Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile birebir görüşerek bu işi çözmesi bekleniyor.

En Son Haberler Tümü

NASIL BİTEBİLİR?

KOLOMBİYA PRİMERA

EURO 2020 ELEME MAÇI

İSPANYA LA LİGA 2

AFRİKA ULUSLAR LİGİ

DANİMARKA 1. LİGİ

RUSYA 1. LİGİ

TALİP ÇIKTI

KARAR ANI

YENİ KAPTAN

NET SKOR

İSPANYA GALİBİYETLE BAŞLADI

GALATASARAY'A KÖTÜ HABER

FATİH TERİM İSTİFA EDECEK Mİ?

FARUK SÜREN'DEN AÇIKLAMA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.