Yükleniyor...

KARTAL'A SAMBACI SAĞ BEK

Beşiktaş'tan Douglas harekatı

11 Ocak 2019 Cum 11:02 9228

Sivasspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, "Beşiktaş'tan Douglas için bir talep var. Mevkinde iyi bir oyuncu. Biz de Fatih Aksoy için temastayız" dedi.

 

Siyah-beyazlı yönetim, transfer harekatında rotasını değiştirdi.Burak Yılmaz ve Isimat Mirin'i alarak kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarı üzerine sağ bek takviyesi için girişimlerini hızlandırdı.Hatta Başkan Fikret Orman, yanına yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'un da alarak İtalya'ya giderek burada hem sağ bek adayları ve hem de kulüpleriyle görüşmelerde bulundu.Ancak tüm bunlara rağmen siyah-beyazlıların sağ gösterip sol vurması bekleniyor.Öyle ki Başkan Orman yurt dışında birçok isimle temas geçerken, Sivasspor'un Brezilyalı sağ beki Douglas'ı resmen istediği ortaya çıktı.

 

GÖRÜŞME OLACAKSivasspor teknik direktörü Hakan Keleş, Beşiktaş'ın 28 yaşındaki sağ bek Douglas'ı transfer etmek istediğini söyledi.Keleş açıklamasında, "Douglas mevkisinde çok iyi bir futbolcu, onu sezon başında Barcelona'dan kiraladık.Beşiktaş'tan kendisi için bir talebi oldu." diye konuştu. Keleş'in ardından yaptığı, "Biz de Beşiktaş'tan Fatih Aksoy ile ilgileniyoruz" açıklama, akıllara "Douglas-Fatih Aksoy" takasını getirdi.Beşiktaş cephesi bu transferle alakalı bir açıklamada bulunmazken, Başkan Orman'ın Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile birebir görüşerek bu işi çözmesi bekleniyor.

En Son Haberler Tümü

NET SKOR

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

DÜNYANIN EN ZOR YARIŞI

OY BİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

"ATLETICO HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

KAMPA GİDEBİLİR

3 YILLIK SÖZLEŞME

ATİBA KULÜBEYE

FORMAYI GİYDİ

YENİDEN BAŞKAN

HALUK ULUSOY'DAN KÖTÜ HABER

YASİR SUBAŞI AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE'NİN BORCU AÇIKLANDI!

POGBA, MANCHESTER UNİTED'TAN AYRILMA YOLUNDA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.