Yükleniyor...

KARTAL'A SAMBACI SAĞ BEK

Beşiktaş'tan Douglas harekatı

11 Ocak 2019 Cum 11:02 9151

Sivasspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, "Beşiktaş'tan Douglas için bir talep var. Mevkinde iyi bir oyuncu. Biz de Fatih Aksoy için temastayız" dedi.

 

Siyah-beyazlı yönetim, transfer harekatında rotasını değiştirdi.Burak Yılmaz ve Isimat Mirin'i alarak kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarı üzerine sağ bek takviyesi için girişimlerini hızlandırdı.Hatta Başkan Fikret Orman, yanına yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'un da alarak İtalya'ya giderek burada hem sağ bek adayları ve hem de kulüpleriyle görüşmelerde bulundu.Ancak tüm bunlara rağmen siyah-beyazlıların sağ gösterip sol vurması bekleniyor.Öyle ki Başkan Orman yurt dışında birçok isimle temas geçerken, Sivasspor'un Brezilyalı sağ beki Douglas'ı resmen istediği ortaya çıktı.

 

GÖRÜŞME OLACAKSivasspor teknik direktörü Hakan Keleş, Beşiktaş'ın 28 yaşındaki sağ bek Douglas'ı transfer etmek istediğini söyledi.Keleş açıklamasında, "Douglas mevkisinde çok iyi bir futbolcu, onu sezon başında Barcelona'dan kiraladık.Beşiktaş'tan kendisi için bir talebi oldu." diye konuştu. Keleş'in ardından yaptığı, "Biz de Beşiktaş'tan Fatih Aksoy ile ilgileniyoruz" açıklama, akıllara "Douglas-Fatih Aksoy" takasını getirdi.Beşiktaş cephesi bu transferle alakalı bir açıklamada bulunmazken, Başkan Orman'ın Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile birebir görüşerek bu işi çözmesi bekleniyor.

En Son Haberler Tümü

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

BEKLENEN AN GELDİ

REAL MADRİD - ANADOLU EFES

F.BAHÇE BEKO - OLYMPİAKOS

UEFA KUPASI TÜRKİYE'YE GELİYOR

YARIM ASIRLIK ÇINARDAN ŞOK KARAR

G.SARAY'DA TRANSFER DEPREMİ

F.BAHÇE'DEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

GALATASARAYLI YILDIZA DEV TEKLİF

BEŞİKTAŞTA TRANSFER GÜNDEMİ

FRANSIZ AHLAKSIZLIĞI

GTA 3 EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR

PUBG İÇİN DEV GÜNCELLEME YAYINDA

YUNUS AKGÜN'DEN AÇIKLAMA

CİMBOM AVANTAJI KAPTI

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.