Yükleniyor...

''KORKUNÇ''

Süper Lig maçlarını radyoda dinlemek bile hayal oldu

09 Eylül 2019 Pzt 17:01 9509

Süper Lig'de sezon öncesinde yayıncı kuruluşun döviz kurunu istediği rakamdan sabitlemeye çalışması sonrasında sorun yaşanmıştı. Bu sıkıntı pazarlıkların ardından çözülse de yeni bir kriz doğdu. O da maç özetlerinin ve maçların radyo anlatımlarının yayınlanamıyor olması. Konuyla ilgili ortaya şoke eden rakamlar çıktı.

 

Süper Lig maç özetleri ve maçların radyo anlatımları yayınlanamıyor. Bunun sebebi Bein Sports'un paket fiyatını geçtiğimiz sezona göre iki katına çıkarmış olması.

 

Dolar kurunu 5.80 sabitleyerek yaptığı yeni anlaşma kapsamında 46 milyon dolar kar eden beIN SPORTS, buna rağmen geçtiğimiz sezon 4.5 milyon dolar olan özet görüntü paket fiyatını bu sezon için 10 milyon dolar olarak belirledi. Radyo yayın hakları ise 900 bin dolardan 2 milyon dolara yükseltildi.

 

TVNET'te yayınlanan 4x4 isimli programda konunun detaylarını anlatan Mehmet Ayan, bahsi geçen 10 milyon dolarlık rakımı 'korkunç' olarak niteledi. Ayan, TRT ile yaptığı görüşmelerde kendisine 'bu paranın bizde bir karşılığı yok' denildiğini ekledi ve 'TRT neden özetleri yayınlamıyor diye kızmayın, fiyat bu' ifadelerini kullandı.

 

En Son Haberler Tümü

2-1

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

NİKAH TAZELEDİ

İBB'NİN YERİNE İTÜ

BİR MADALYA DAHA

NEREDEN NEREYE

RÜYA TAKIM AÇIKLANDI

6 YIL OLDU

DROGBA SEÇİLDİ

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

SEVGİLİM DE SİYAHİ

MADONNA HAKKINDA FLAŞ İDDİA

BÜYÜK TEHLİKE

GIF Sundsvall - Djurgarden

Paços de Ferreira - Desportivo Aves

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.