Yükleniyor...

KRAMPON DEHŞETİ

Futbolcu, top toplayıcı çocuğa saldırdı

11 Şubat 2020 Sal 17:55 9973

Tunus 1. Ligi’nde Club Sportif de Hammam-Lif’in sahasında Club Athletique Bizertin’i konuk ettiği maç skandal görüntülere sahne oldu. Karşılaşma 1-1 berabere devam ederken 73. dakikada top toplayıcının kramponunu tribünlere atmasına sinirlenen Bizertin futbolcusu Mohamed Yeken, küçük çocuğa saldırdı. Mohamed Yeken’in top toplayıcı çocuğa gösterdiği sert tepki, izleyenleri şoke etti.

 

Düşme hattını yakından ilgilendiren ve oldukça gergin geçen karşılaşmada Mohamed Yeken, ayağından fırlayıp oyun alanının dışına çıkan kramponunu almak için saha kenarına doğru ilerledi. Bu sırada araya giren top toplayıcı çocuk, Mohamed Yeken’in kramponunu alarak tribünlere fırlattı. Gördüğü karşısında sinirlenen Mohamed Yeken, bir anda top toplayıcı çocuğu dövmeye başladı. Küçük çocuğa saldıran Mohamed Yeken, diğer futbolcular ve teknik ekip tarafından güçlükle durduruldu.

 

Top toplayıcı çocuğa ilk müdahale, futbol takımlarının sağlık ekipleri tarafından yapıldı.

 

Hakem, top toplayıcı çocuğa saldıran Mohamed Yeken’i kırmızı kartla cezalandırırken, mücadele Club Sportif de Hammam-Lif’in 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Mohamed Yeken’in uzun süreli bir ceza alması bekleniyor.

 

En Son Haberler Tümü

PAPANİKOLAU CORONA VİRÜSE YAKALANDI

4 FUTBOLCU ARTI PARA

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

MESAJ YAĞMURU

SOL KANATA ROKET

SARRİ'NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

AKHİSARSPOR'DA CEM KAVÇAK DÖNEMİ

BEŞİKTAŞ NECİP UYSAL İLE SÖZLEŞME YENİLEDİ

OMAR ELABDELLAOUİ GALATASARAY YOLUNDA

BANDIRMASPOR SERKAN YAVUZ'U TRANSFER ETTİ

HASAN ALİ FENERBAHÇE'YE VEDA ETTİ

IGOR KOKOSKOV KONTROLDEN GEÇTİ

ANLAŞMA SAĞLANDI

''GECE HAYATI İÇİN GELMEDİM''

3.LİG'DEN SÜPER LİG'E

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.