Yükleniyor...

MİLLİ TAKIMI REDDETTİ

İspanya basınında yer alan haber

12 Eylül 2020 Cts 08:00 10029

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Frank Rijkaard'ın Koeman'ın yerine Hollanda Milli Takımı'ndan aldığı teklifi reddettiği ortaya çıktı.

 

İspanyol Marca'nın haberinde Barcelona'nın başına geçen Ronald Koeman'ın yerine Hollanda Futbol Federasyonu'nun Milli Takım için Rijkaard'a teklif yaptığı ancak teklifin kabul görmediği belirtildi. Frank Rijkaard'ın gerekçe olarak ise yeniden idman yapmak istemediğini belirttiği habere konu oldu.

 

Frank Rijkaard bilindiği gibi uzun süredir takım çalıştırmıyor ve nedenini ise şu sözlerle açıklıyordu: "Artık bir takım çalıştırma ile ilgili motivasyonumu kaybettim. Teknik direktör olarak mesleğime geti dönme hırsım kayboldu."

 

57 yaşındaki futbol adamı, 2003-2008 arasında çalıştırdığı Barcelona'da 272 maça çıkmış, 2009 yılında başlayıp 1 yıl süren Galatasaray macerasının ardından Suudi Arabistan Milli Takımı'nı 2 yıl yönetmişti. 2013 yılından bu yana Rijkaard herhangi bir takımı çalıştırmıyor.

En Son Haberler Tümü

TÜRKİYE'YE GELİYOR

1 YILLIK ANLAŞMA

TRANSFER OLACAK MI?

DEPLASMANDA KAYIP

2-5

34.6 MİLYON EURO

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALANDI

5 YILLIK SÖZLEŞME

1 AY YOK

TEKLİF REDDEDİLDİ

1 YILLIK İMZA

OZAN'IN CEZASI BELLİ OLDU

SÜPER LİG

UEFA AVRUPA LİGİ

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.