Yükleniyor...

NBA

Houston Rockets'tan Harden kararı

03 Mart 2021 Çrş 13:56 9936

Sezon başında Houston Rockets'tan Brooklyn Nets'e takas edilen ve Rockets taraftarının tepkisini alan James Harden'ın 13 numaralı forması emekliye ayrılıyor.

 

Açıklamayı kulüp sahibi Tilman Ferttita yaptı ve Harden'ın kulüpteki 8 yılını onurlandırmak için böyle bir karar aldıklarını söyledi.

 

Tecrübeli oyuncu, Houston Rockes'ta geçirdiği 8 sezonda her yıl All-Star'a seçildi. Harden ayrıca kulüp tarihinde en çok 3 sayı atma (2029), serbest atış atma (5554) ve asist yapma (4796) rekorlarının sahibi konumunda.

 

Houston Rockets sahibi Tilman Fertitta, "James Harden her zaman bir Rockets taraftarı olacak. Elbette onun formasını emekli edeceğiz. Benim kulüpteki ilk yılımı unutulmaz yaptı. 8 yıl boyunca burada başardıkları burayı daha iyi yaptı. Onun takım için yaptığı şeyler taraftar ve bu kitle için unutulmaz anlara sahne oldu" dedi.

 

Harden'ın forması, Calvin Murphy, Moses Malone, Hakeem Olajuwon, Rudy Tomjanovich, Clyde Drexler ve Yaou Ming'in ardından Toyota Center'a asılacak 7. forma olacak.

En Son Haberler Tümü

TRANSFERİN GÖZDESİ

YENİ GİRİŞİMİ ELEŞTİRDİ

GÜNDEM OLDU

YENİDEN SEÇİLDİ

TURNUVA ÖNERİSİ

FENERBAHÇE

TFF 1.LİG

MAÇA DAMGA VURDU

MİLLİ TAKIMLAR

İSYAN ETTİ

GALATASARAY

ANLAŞMA SAĞLANDI

İLK AÇIKLAMA GELDİ

TRABZONSPOR

GÖREVİNE SON VERİLDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.