Yükleniyor...

NİKAH TAZELEDİ

Liverpool, Joel Matip ile sözleşme yeniledi

18 Ekim 2019 Cum 20:08 9111

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Liverpool, Kamerunlu oyuncu Joel Matip ile olan sözleşmesini 2024 yılına kadar uzattığını açıkladı.

 

Kulüpten yapılan açıklamada, Joel Matip ile yeni ve uzun vadeli bir sözleşme izalanmıştır ifadeleri yer aldı.

 

"Buranın bir parçası olmak harika bir duygu"

 

İmza sonrası kulüp sitesine açıklamalarda bulunan Matip, "Liverpool ile uzun bir sözleşme imzalamak ve buranın bir parçası olmak harika bir duygu. Bu gerçekten harika bir duygu. Dışarıdan bakınca Liverpool'un çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorsunuz. Ama içerideyken kulübün ne kadar büyük olduğuna dair bir his elde ediyorsunuz. Ülkenin her yerinde taraftarlarımız var. Her yerde onlar. Her oyuncunun oynamak istediği büyük bir kulüp burası" dedi.

 

"Hala açız"

 

Açıklamalarına devam eden Matip, "Genç ve yetenekli bir ekibiz ve bence her birimiz başarıya açız. Kazanmanın nasıl bir şey olduğunu gördük ve bu hissi yeniden yaşamak istiyoruz. Hala elde edebileceğimiz çok şey var. Nasıl biteceğini asla bilemezsiniz. Sadece çok çalışmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak zorundasınız. Bu kulübün bir paçası olmak gerçekten bir onurdur. İnsanların iyi bir iş çıkardığımı düşündükleri beni mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

 

(ajansspor)

En Son Haberler Tümü

SÖZLEŞMELER FESHEDİLDİ

MOTOGP

GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

CEZASINDA İNDİRİME GİDİLDİ

İMZA DEVRE ARASINDA

YENİ TAKIMINI BULDU

FENERBAHÇE'YE KÖTÜ HABER

DUDU BOMBASI

İSMAİL DİAMONDE:

ASPRİLLA:

İZLANDA'DA KİMLER YOK?

SAHNE LİDERİN

DEVLER TAKİP EDECEK

YİNE KAÇAN BALIK MESELESİ

BONSERVİSLERİ EL YAKMIŞTI

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.