Yükleniyor...

Oyuncaklar çocuklara ulaştı

Beşiktaşlı taraftarlarca toplanan oyuncaklar Kahramanmaraş'a ulaştı

03 Mart 2023 Cum 16:52

Beşiktaş Kulübü ve taraftarları deprem bölgelerindeki çocuklar için 'Bu oyuncak sana arkadaşım' kampanyası başlatmış ve Antalyaspor maçının 4'üncü dakika, 17'nci saniyesinde oyuncaklar sahaya atılmıştı. Karşılaşmanın ardından toplanan yardımların bir bölümü depremin merkez üssü Kahramanmaraş'a gönderildi. Oyuncaklar, Gazi Mustafa Kemal Bulvarındaki Beşiktaş çadırlarına getirildi. TIR'lardan indirilen oyuncaklar çizgi film kahramanlarının kostümünü giyen görevliler tarafından çocuklara dağıtıldı. Oyuncaklarını alan çocuklar büyük mutluluk yaşadı.

 

Oyuncak alan depremzede Rabia Çakyiğit, "Çok güzel duygular hissediyorum. Beşiktaş'a buradan selam yolluyorum. Beşiktaş başkanının kızı ile tanıştık. Beşiktaş'ın başkanı ile görüntülü konuştuk. O yüzden çok mutluyum" dedi. Peluüş oyuncak alan depremzede Ecrin Demirel, "Beşiktaş'ı çok seviyorum. Beşiktaş bize oyuncaklar yolluyor. Onlarla burada oyunlar oynuyoruz. Oyuncak dağıtımı bizi çok sevindirdi. Beşiktaş'a sevgi, saygı ve selamlarımı gönderiyorum" ifadelerini kullandı.

 

Depremzede Ayşe Naz İncer, "Bu oyuncakları gönderen bütün Beşiktaş taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Oyuncaklarımızı çok beğendik. Beşiktaş taraftarlarının oyuncakları sahaya attığı videoyu izledim ve çok duygulandım" şeklinde konuştu.

 

Çadırkentte gönüllü olarak görev yapan Funda Tufan ise "Burada gönüllü olarak çalışıyorum. Beşiktaş Futbol Akademisi'ne çok teşekkür ediyorum. Buradaki insanlarımıza bir çok konuda destek oldular. Biz de buradan gönüllü olarak dağıtımlarını gerçekleştirdik. Bir çok çocuğumuza oyuncak dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Sahaya atılan oyuncakların dağıtımını şu anda gerçekleştiriyoruz. Destekleri için teşekkür ediyorum. Bir çok çocuğumuz oyuncaklarla birlikte mektup da göndermişler. Hediyeleri elimize ulaştı. İnce düşünceleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

En Son Haberler Tümü

Galatasaray'a dev piyango...

Tottenham'da beklenen ayrılığı gerçekleşti

Premier Lig'de bir ilk

Scoutlar iş başında

Beklentileri altında kaldı

Altın madalyanın sahibi oldu

Maçın hakemi belli oldu

'Hayak kırıklığına uğradım'

HİSLERİNİZLE İDDAA OYNAMAY SON!

Rekorun sahibi oldu

5 isim kadrodan çıkarıldı

''İtalya'dan gelen teklifi reddettim''

Son sıradayız

Süper Lig'in kralı

''Ölmem mi gerekiyordu?''

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.