Yükleniyor...

PEP GUARDİOLA'DAN VETO

Satılmayacak

10 Ekim 2019 Prş 15:20

Manchester City Menajeri Pep Guardiola, takımın genç yeteneği Phil Foden'in satılamayacağını ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek David Silva'nın yerini dolduracağını söyledi. İspanyol teknik adam, Foden'i 500 milyon Euro'ya bile satmayacaklarını açıkladı.

 

Manchester City Menajeri Pep Guardiola, Hhil Foden'i "sihirbaz" olarak nitelendirdi ve sezon sonu sözleşmesi sona erecek David Silva'nın yerini dolduracağını söyledi.Takımın alt yapısından yetişen ve uzun süreli sözleşmesi bulunan 19 yaşındaki oyuncu, bir çok uluslararası yıldızla 11'e girme mücadelesi veriyor. Ancak Pep'in genç oyuncuya güveni tam. Oyuncunun daha fazla deneyim kazanması için kiralık verilebileceği önerileri için konuşan Pep Guardiola, Foden'in gelecek planlarındaki kilit isim olduğunu söyledi.The Sun gazetesine verdiği roportajda oyuncuya olan güvenini vurgulayan Guardiola, "Foden, bu şartlar altında satılmayacak tek isim. Sadece o satılamaz. 500 milyon Euro bile verseler satmayacağız. Phil hiç bir yere gitmiyor. Phil, City demek. O pozisyona başka birini transfer edemeyiz. David Silva ayrıldığında, yeni sihirbazımızın kim olduğunu biliyoruz" diye konuştu.Gelecek vaat etmesine karşın; Jadon Sancho ve Brahim Diaz gibi oyuncuları satmasıyla gündeme gelen City'nin çalıştırıcısı, "Foden bizimle büyüdü. Bizden birisi ve harika gidiyor, Premier Lig'in en iyilerinden bir tanesi. Bir şey kesin ki; Foden, City'nin 11'inde yeri var." ifadelerini kullandı.

En Son Haberler Tümü

KADROYA ALINMADI

CEZAYI KESTİ

GARİP OLAY

EMRE CAN BOMBASI

FARKETMEZ

MKE Ankaragücü - Beşiktaş

ŞAMPİYONLAR MEHMETÇİK OLDU

LİSTEDE TEK TÜRK!

FRANSA'DA SKANDAL

İSTENMEYEN ADAM

DERBİDE YOK

TARİHTE BUGÜN

NEFES KESEN MAÇ

TRABZONSPOR'A İKİNCİ VİKİNG

NİKAH TAZELEDİ

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.