Yükleniyor...

Picerno - Cavese

İtalya Serie C Ligi

22 Ocak 2020 Çrş 12:25 9158

İtalya Serie C Ligi C Grubu 22. Hafta mücadelesinde, 20 puan -7 averaj ile 16. sırada yer alan Picerno, 28 puan -9 averaj ile 11. sırada yer alan Cavese ile karşı karşıya geliyor.

 

Bilinmesi Gerekenler

 
*Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 9 maçta 8 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
 
 
*Cavese bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda 2 kez toplam gol aralığı 0-1 oldu.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 2 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 6 maçta 5 kez toplam gol 0-1 aralığındaydı.
 
 
*Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı.Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 8 maçta 7 kez 2,5 ve altında gol atıldı.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve altında gol atıldı.

En Son Haberler Tümü

''KARAR SİYASİ''

18 MİLYON EURO

TRABZONSPOR

OZAN'I İZLEMEK İÇİN DERBİYE GELİYORLAR

KAZANANA SEVİNME, YAŞASIN BERABERLİK!

HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

MECLİS'TE DİLE GETİRİLDİ

ÖNLEM ALINDI

RAKİP REAL MADRİD

YENİ TAKIMINI BULDU

LİDERLİĞİN ŞİFRESİ

VOLEYBOL

ŞİLİ'DE OLAYLI MAÇ

ŞUT BİLE ATAMADILAR

YİNE HAYRAN BIRAKTI

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.