Yükleniyor...

PS Semen Padang - Kalteng Putra

Spordb.com ile önizleme

21 Kasım 2019 Prş 11:37 9122

Endonezya Süper Ligi Lig Sezonu 28. Hafta mücadelesinde, 24 puan -11 averaj ile son sırada bulunan PS Semen Padang, 26 puan -15 averaj ve 17. sırada yer alan Kalteng Putra F.C. ile karşı karşıya geliyor.

 

Semen Padang

  1. Kendi sahasında oynadığı son 6 maçta kalesinde gol gördü.
  2. En golcü oyuncusu 7 golü bulunan Flavio Junior.
  3. 8 maçla kendi sahasında en fazla mağlubiyet alan takımı.
 

Persepar Kal

  1. Deplasmanda oynadığı son 14 maçta kalesinde gol gördü.
  2. 15 maçla en fazla mağlubiyet alan takımı.
  3. 29 golle deplasmanda en fazla gol yiyen 2 takımından biri.
 
  • İki takım daha önce bir maçta karşılaştı.Bu maçı Kalteng Putra F.C. kendi sahasında 2-0 kazandı.

 

Bilinmesi Gerekenler

 
*Kalteng Putra F.C. bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 mağlubiyet elde etti.Kalteng Putra F.C. bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 11 maçta mağlup oldu.
 
*Kalteng Putra F.C. bu sezon, deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı.
 
*Kalteng Putra F.C. bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez karşılıklı gol oldu.Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez karşılıklı gol oldu.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta karşılıklı gol oldu.
 
*Kalteng Putra F.C. bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamı 2-3 gol aralığında tamamlandı.Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı.Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı.Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 8 maçta 7 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı.

En Son Haberler Tümü

90+5'DE GELEN 3 PUAN

FIRTINA ESTİ GÜRLEDİ

ÜST ÜSTE 4 KEZ

KONYA ATEŞLE OYNUYOR

TARİHTE BUGÜN

GÖRÜŞME BAŞLADI

AYRILIK İDDİASI

ALKIŞLANACAK HAREKET

İNGİLTERE PREMİER LİG

BEŞİKTAŞ'TA ŞOK

FRANSA'DA SKANDAL UYGULAMA

Sint-Truiden - Club Brugge

Lazio - Juventus

Mönchengladbach - Bayern München

Barcelona - Mallorca

Copyright © 2019, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.