Yükleniyor...

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Korkmaya başladım

23 Ocak 2019 Çrş 11:17 9332

Cardiff City’nin yeni transferi Emiliano Sala’yı taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra radar sisteminden kaybolmuştu. 2 gündür süren arama kurtarma çalışmalarından henüz bir sonuç çıkmazken Arjantinli futbolcunun uçaktayken arkadaşlarına gönderdiği ses kaydı ortaya çıktı.

 

Nantes’dan Cardiff City’e transfer olan ve takımının kampına katılmak için Galler’e seyahat eden Arjantinli golcü futbolcu Emiliano Sala’yı taşıyan özel uçak Manş Denizi üzerinde radar sisteminden kaybolmuştu.

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından yıldız futbolcunun uçakla seyahat ederken arkadaşlarına WhatsApp’tan gönderdiği ses kayıtları ortaya çıktı.

 

'Korkmaya başladım'

  • Kayıtlarda Sala’nın “Her an parçalarına ayrılacak gibi görünen bir uçağın içindeyim ve Cardiff’e gidiyorum. Eğer benden önümüzdeki 1 buçuk saat içinde haber alamazsanız, beni bulmaları için birilerini mi göndermeleri gerekecek bilmiyorum. Korkmaya başladım.”

En Son Haberler Tümü

Cardiff City - Huddersfield Town

3 YILLIK SÖZLEŞME

BECKHAM'A 50 MİLYON DOLARLIK FATURA

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

BEŞİKTAŞ'TAN TFF 1'E

BURSASPOR'DA GELİŞME

TAM 7 FUTBOLCU

CİMBOM'DA B PLANI

F.BAHÇE İLE G.SARAY'DA İSTİYORDU

FİORENTİNA, YUTO NAGATOMO'YA GÖZ DİKTİ

MONACO'DAN BİR TRANSFER DAHA

İNGİLTERE'DE IRKÇILIK TARTIŞMALARI SÜRÜYOR

"BELKİ GELECEK YIL FUTBOLU BIRAKABİLİRİM"

YENİ TAKIM GELİYOR

RESMİ AÇIKLAMA BUGÜN

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.