Yükleniyor...

SALA'NIN SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Korkmaya başladım

23 Ocak 2019 Çrş 11:17 9296

Cardiff City’nin yeni transferi Emiliano Sala’yı taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra radar sisteminden kaybolmuştu. 2 gündür süren arama kurtarma çalışmalarından henüz bir sonuç çıkmazken Arjantinli futbolcunun uçaktayken arkadaşlarına gönderdiği ses kaydı ortaya çıktı.

 

Nantes’dan Cardiff City’e transfer olan ve takımının kampına katılmak için Galler’e seyahat eden Arjantinli golcü futbolcu Emiliano Sala’yı taşıyan özel uçak Manş Denizi üzerinde radar sisteminden kaybolmuştu.

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından yıldız futbolcunun uçakla seyahat ederken arkadaşlarına WhatsApp’tan gönderdiği ses kayıtları ortaya çıktı.

 

'Korkmaya başladım'

  • Kayıtlarda Sala’nın “Her an parçalarına ayrılacak gibi görünen bir uçağın içindeyim ve Cardiff’e gidiyorum. Eğer benden önümüzdeki 1 buçuk saat içinde haber alamazsanız, beni bulmaları için birilerini mi göndermeleri gerekecek bilmiyorum. Korkmaya başladım.”

En Son Haberler Tümü

HODRİ MEYDAN DEDİ

PARİS'DEKİ HIRSIZLIK VAKALARI BİTMİYOR

DENİZLİ'DEN MAÇ SONU AÇIKLAMASI

MAÇ ERTELENDİ

SPORDB TAKIM İSTATİSTİK BİLGİSİ

TOTTENHAM YARA ALDI

ÇİN SÜPER KUPASI'NIDA KAZANDI

HEDEF PLAY OFF

UZMANI AÇIKLAMA YAPTI

HATASININ FARKINDA

KRİTİK 3 PUAN

ŞİMDİDEN BAŞLADI

DERT YANDI

GÜNDEM OLDU

YERİNİ KAYBEDİYOR

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.