Yükleniyor...

SEBEBİ BELLİ OLDU

Belhanda neden oyundan çıktı?

15 Nisan 2019 Pzt 00:20 9111

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Younes Belhanda'nın kendisinin oyundan çıkmak istediğini ifade etti. Terim, "Belhanda ilk yarıda 'Hocam atılırım beni çıkar' dedi. Ben de tamam devre arasında dedim" ifadelerini kullandı.

 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kadıköy’de 1-1 sona eren Fenerbahçe derbisinde ilk yarının etkili ismi Younes Belhanda’yı neden oyundan aldığını açıkladı.

 

Mücadelenin henüz 18. dakikasında sarı kart gören yıldız oyuncunun, ikinci sarı karttan kırmızı kartla atılmamak için oyundan çıkmak istediği ortaya çıktı. Fatih Terim, öğrencisinin ilk yarıda yanına gelerek kendisini oyundan almasını istediğini ifade etti.

 

  • "Maalesef Belhanda'yı çıkarmak zorunda kaldım. Kendisi de onu istedi. Çünkü büyük ihtimalle atılabilirdi. Bunu yaşadık biz daha önce. Fakat sonradan oyuna koyduğum arkadaşlardan katkı alamadık. Belhanda ilk yarıda 'Hocam atılırım beni çıkar' dedi. Ben de tamam devre arasında dedim."
 
 

 

En Son Haberler Tümü

NET SKOR

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

DÜNYANIN EN ZOR YARIŞI

OY BİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

"ATLETICO HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

KAMPA GİDEBİLİR

3 YILLIK SÖZLEŞME

ATİBA KULÜBEYE

FORMAYI GİYDİ

YENİDEN BAŞKAN

HALUK ULUSOY'DAN KÖTÜ HABER

YASİR SUBAŞI AÇIKLAMASI

FENERBAHÇE'NİN BORCU AÇIKLANDI!

POGBA, MANCHESTER UNİTED'TAN AYRILMA YOLUNDA

Copyright © 2017, spordb.com | Tüm hakları Spordb.com'a aittir. İzinsiz olarak hiçbir içerik kopyalanamaz ve dağıtılamaz.